Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek az első gyereke többemb...

Akinek az első gyereke többemberes baba volt, mikor vàllalt màsodokat?

Figyelt kérdés
Mekkora korkülönbsèg, mennyire nehèz 2 gyerekkel, a fiatalabbik temperamentuma milyen?
2022. márc. 29. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
8 év 😅 de megtehettük,az elsőt fiatalon szültem 23 évesen. Egyébként már 4-5 éves korában nagyon akartam a tesót,de aztán bizonyos,események miatt így alakult,de cseppet se bánom.A kicsi "mintababa" volt, már 2 éves, se hasfájás,se fogzás,éjjel alszik,de azthiszem ez ki is érdemeltük az első után 🤣🤣🤣
2022. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majdnem kereken 3 év van közöttük. A második és a harmadik között is.
2022. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem... nagyon durva a lányom a mai napig. Pedig már 3 éves lesz a nyáron. De kicsikènt aztán meg..fhu. Még is 19 hónap van csak közte és a kicsi között . A kicsi pedig egy nyugis áldott jó kisfiú , ég és föld a két gyerek.
2022. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2,5 év van közöttük, a kicsi a nagy teljes ellentéte
2022. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy volt, hogy azt hittem az elején csak a tapasztalatlanságubk miatt olyan, aztán jött eg laza időszak 7-9 hó kőzt, nah akkor terhes lettem, mert “jó lesz már”

Ha várunk 3 -4 hónapot, akkor jó sokáig nem lett volna tesó..

2022. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
14 honapos volt az akkor meg tobbemberes nagy, mikor zold utat adtunk a kicsinek, o viszont csak 2 ev mulva fogant meg, igy lett 3 ev 9 honap a korkulonbseg. A visszagondolok, jobb is volt igy. 3 eves kora korul kezdett javulni, de igazan 5 eves kora ota szuper. Nagyon edes, konnyen kezelheto gyerek lett belole, a hatarozott szemelyisege emellett megmaradt. A kicsi nalunk is az ellentete volt sok mindenben, most azert mar befigyel a dackorszak.
2022. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3,5.

A nagy még mindig borzasztóan nehéz eset (7 éves), a kicsi szöges ellentéte.

2022. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha itt is tuti nyugis lenne a masodik baba most is johetne :D

Lassan 2,5 eves a lanyom es a dackorszak ellenere is konnyebb sokkal, csak az altatas remalom.

2022. márc. 30. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!