Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg megéri gyereket szülni?

Tényleg megéri gyereket szülni?

Figyelt kérdés

-csúnya lesz a bőr,test

-kitágulunk odalent

-hajunk hullani fog

-nagyon fájdalmas a szülés

-üres tejes zacskók lesznek a melleink helyén

-a fogaink elromolnak


2022. márc. 19. 14:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%

Miért éri meg?

Az az érzés, amit a feleségem mellett átéltem a szülőszobán, amikor először megláttam, megfogtam, amikor először mondta hogy apa szeretlek, az semmihez se fogható.

Úgy szeretni valakit, hogy gondolkodás nélkül meghalnál érte, az olyan pluszt ad, ami mellett minden nehézség eltörpül.

2022. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
69%

Takarodjál már ebből a kategóriából, ha nincs gyereked és nem is akarsz! Neked mi a jó abban, hogy itt vered magad?

Aki gyereket akar, annak lesz is, ha fejreállsz akkor is, te meg csinálsz amit akarsz. Amúgy annál minden értelmesebb, mint olyan témában osztani az észt, amihez fingunk nincs, de biztos neked olyan jó az életed,hogy ide kell járnod megerősíteni a kis lelkivilágod 🤣

2022. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%

Most erre mit lehet mondani?


Aki tényleg vágyik gyerekre, és nem társadalmi nyomásra szül, annak az élete legnagyobb öröme lesz a gyereke, egy olyan érzés, amit semmivel nem lehet pótolni.


Imádom, szeretem minden nehézség ellenére, és nem lehet ezen mit tovább ragozni. Olyan szeretet érzek, amit nem is lehet elmondani.

2022. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
58%
Akkor ne szülj! Fas zom fog győzködni !
2022. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Neked szerencsére nem kell gyereket szülnöd. Miért kéne okokat sorolni? Aki akar, az érzi, hogy miért. Aki ezt nem érzi, az ne szüljön.
2022. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
58%

Nem találkoztam meg egy olyan közösséggel se, amiben ennyire utálták volna a szülőket, mint itt.

Hihetetlen módon nekik tudnak menni a gyerektelenek, amivel nekem az a bajom, hogy olyan témában osztják az észt, amiről fogalmuk sincs.

Tetszenek azok az indokok is, hogy a gyerek mellett nincs szabadidő, meg szabadság, egy könyvet nem lehet elolvasni.

Aha. Tényleg. Aki olyan szerencsétlen, hogy előre tudja, hogy neki ez nem fog menni, az ne is vállaljon gyereket.

2022. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%
Utolso akkor nézd meg facen a gyerek mentes övezetet. Na ott aztán tudnak gyűlölködni.
2022. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
78%

Hergelni akarsz? Vagy valójában fáj hogy nincs gyereked és itt vársz megerősítést hogy nem is olyan jó a szaros pelenkát cserélni az éjszaka közepén?


Mert más indokot nem tudok elképzelni arra, hogy akinek nincs és nem is akar gyereket, az feljön a Gyerekvállalás nevelés kategóriába, és ott megkérdi, hogy amúgy ebben mi a jó, mert nekem hót fosnak tűnik az egész.

2022. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
86%

Az a Facebook csoport tényleg veszett :D :D


Egymást győzködik a nehéz természetű nők, hogy ők valójában így boldogok.

2022. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%
Hiába írjuk le miért éri meg, ha te egyáltalán nem akarsz.
2022. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!