Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Édesanyák! Milyen lenne az...

Édesanyák! Milyen lenne az életetek, ha nem vállaltatok volna gyereket?

Figyelt kérdés
Pl mit gondoltok, hogyan töltöttétek volna a mai napot, ha nem lenne gyerek?
2022. márc. 16. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodta
2022. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

2 felnőtt, már minden filmet megnéztünk a moziba(szarokat is), punnyadtunk a tv előtt k.. ra unalmas volt.

Majd jött a kicsi,jött a covid mikor 1 éves volt, sétáltunk, kertben élveztük az itthon létet. Néha eszembe jut milyen volt punnyadni, de nem ér annyit a semmit tevés, mint Ő.

Van miért kimozdulni, megmozdulni.

Igen van akinek nem a gyerek a minden, nekem az.

2022. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Hű,hát én néha elgondolkodtam rajta,de nem rég úgy alakult,hogy hivatalos dolog miatt el kellett utaznom,és éjjel megszállni valahol,gondoltam egy nagyot, ha már egyedül vagyok,és wellness szállodába mentem.😊

Becsekkoltam,irány a wellnes,úsztam,pezsgőfürdő,gőz,szauna... közbe úgy hiányoztak a gyerekeim mint még soha. A baratnőm azt mondta nem vagyok normális 😁 persze kiélveztem,de ott akkor tudatosult bennem,hogy nem vágyom már arra,hogy nélküluk legyek. Majd kirepülnek,és lesz még arra is időm.


Egyebkent hogy a kérdésre is válaszoljak,szerintem sokkal sivárabb lenne az életem. Dolgoznék,meg punnyadnék otthon... sose voltam szerencsés a szerelemben,lehet szingli lennék, vagy egyik sikertelen kapcsolatból esnék a másikba,miközben azon sírnek hogy nincsenek gyerekeim...

2022. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk biztos nem 4:36kor keltem volna. :D

Ha nem lenne a fiam, ma gondolom dolgoztam volna, aztán munka után sorozat/kockulás/sport stb. Most csak a sport jött össze. :D


Biztos, hogy egyszerűbb volt az élet a fiam nélkül, ez egyértelmű, de nekem (!) nem volt jobb. Én imádom, sose érzem úgy, hogy bár másképp lenne. Sőt, remélem hamarosan tesó is érkezik. De azért több alvást el tudnék viselni.

2022. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Ugyanazzal, mint ma (havi nagybevásárlás), csak gyorsabban és nyugodtabban 😒


Jobb lenne, mint most. Dolgoznék (amit amióta teherbe estem nem tudok), azon kívül azt csinálnék amihez kedvem van, akkor aludnék amikor akarok, nem kéne más állandó ordítását hallgatnom... 😩

2022. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem döglenék épp atom fejfájással az ágyban miután lefektettem a gyereket, mint akit megrágtak és kiköptek.

Nagyobb képben nézve: biztos lenne már még egy kutyám, akivel agilityzhetnék, a fiatallal nem 4 évesen indultam volna először normális versenyen, plusz sokkal többet utazgatnék versenyekre, szemináriumokra.

2022. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk ma kevésbé lett volna agybajos a napom.Barmit játszottunk semmi sem érdekelte, semmi se kötötte le reggel 7 órától nyafog.Egyenlore nem tudom eldönteni hogy front vagy beteg lesz.

Ettől függetlenül örülök hogy van.Nem cserélném el az életem.Viszont teny, hogy ma annak is örülök hogy mindjárt fektetem 🤭

2022. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sokkal kevésbé lett volna tartalmas a napom, mert munka előtt és után vszleg csak a képernyő előtt bambultam volna, ahogy régen is volt, gyerektelen koromban. Mivel teljes munkaidőben dolgozom, napközben ugyanazt csináltam volna, mint most. Reggel talán később keltem volna, és autó helyett busszal mentem volna dolgozni, ennyi.
2022. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Jelenleg olyan állapotban vagyok, hogy nem tudok válaszolni a kérdésre mivel azt sem tudom milyen nemű vagyok!😂 (Rokon gyerekek vendégeskedtek nálunk!)


Marhára unalmas lenne az életem! Férjem reggeltől estig dolgozik, én meg mindig magamnak osztottam be mennyit dolgozom! Nyilván könyebb lenne, azt tehetnék amit akarok, de imádom a gyermekeimet és nem tudnám már elképzelni nélkülük!

2022. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nyugodtabb, mégis sokkal üresebb volna.
2022. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!