Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom elhagyott egy másikért...

A párom elhagyott egy másikért, elvitte a gyerekeinket, akiket én neveltem és úgy tesz, mintha nem én lennék az anyjuk. Mit tegyek, bele fogok őrülni?

Figyelt kérdés
A párommal 5 évet voltunk együtt. A három gyerekét (11, 7, 6) közösen neveltük, engem hívnak anyának. Van egy közös kislányunk is, aki velem maradt, a többieket elvitte, mert ők a "sajátjai", nem az "enyémek". A kisebbik lányunkat 2-3 hetente látogatja, a gyerekeimmel a kapcsolatot teljes mértékben ellehetetleníti. Összeházasodva nem voltunk.
2022. febr. 15. 16:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Huu, hogy mennyi gonosz es buta ember van itt! Tudtok ti egyaltalan kerdest ertelmezni?!

Nem azt kerte, hogy a gyerekeket hagyja ott neki, hanem, hogy a kapcsolatot szeretne tartani veluk! Eleg koszivunek kellene lennie ahhoz, hogy szinte szuletesuktol kezdve o latta el az Anya szerepet, erre most tegyen ugy mintha mi sem tortent volna!

Kerdezo, szerintem kerj tanacsot: ugyved, gyamugy.

Elotte azert meg beszelj az exeddel, hogy legalabb a gyerekekre legyen tekintettel, biztos te is hianyzol nekik.

Az itt felgyulemlett 0 erzelmi intelligenciaval rendelkezo valaszolokkal nem kell foglalkozni!

2022. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez egy agyjátszós kérdés.
2022. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16%

12. Egy kommentelő írta ezt, nem kell a mű megsértődés, hogy te legyél a jó fej válaszadó.


11. Persze értem, de ha meg is ítéli a bíróság (amit kétlek) szerinted a kérdező arra vágyna, hogy 2-3 havonta lássa őket a gyámügyön fél órára?


13. Gyanús..

2022. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

#14


Nem egy valaki irta ezt.


A havi, kethavi is jobb mint a semmi!

Valoszinuleg nincs gyereked. Csak okoskodni jarsz ide.

2022. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
6%
15. Mi a szar bajod van? Mi a rossz amit írtam? Jaj elnézést, hogy azt javasoltam próbálják megbeszélni és az apára hatni. Sokkal jobb fenyegetőzni, igazad van. Fingod sincs, hogy működik a bíróság, nem úgy ahogy a doktor szösziben elárulom. És amúgy van gyerekem, nem tudom hogy tartozik ez ide, de pont ezért javaslok olyat aminek van értelme. 🤷‍♀️
2022. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15. Ja és akkor írd már meg a 2-esen kívül ki volt gonosz!
2022. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
96%
Úristen. Ez egy rémálom. Ennél kegyetlenebb dolgot elképzelni is nehéz. Minden tiszteletem hogy nem bolondultál még meg teljesen.
2022. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!