Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tovább ha elküldtek a...

Hogyan tovább ha elküldtek a munkahelyemről mert annyit hiányoztam a gyerek miatt?

Figyelt kérdés
Egy faluban lakunk és nagy nehezen lett egy munkahelyem ami 8tòl 16ig van viszont elküldtek, mert szinte egész decemberben nem volt a gyerekem óvodában. Beteg volt, karanténba volt mert kontakt volt, téli szünet volt. Nyáron is 2 hét takarítási szünet volt, ősszel minden hónapban volt egy hét hogy beteg volt, vagy karanténba volt. Már a férjemmel ketten se győztük pedig édesanyám is vállalt 1-2 napot, pedig ő is dolgozik még, anyósom már nincs olyan állapotban, hogy vigyázzon rá. Annyira elvagyok keseredve, nem tudom mi lesz így, pedig csak ez az egy gyerekünk van. Anyagilag nem nagy gond mert férjem jól keres, de ez a tétlenség kiiidegel.

#Kisgyerek, gyerekvàllalàs, munkahely,
2022. jan. 19. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Bejelentett állás volt? Tudod bizonyítani valahogy, hogy emiatt mondtak fel? Ha mindkét kérdésre igen a válasz, akkor munkajogász, nyert ügyed van.
2022. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek előtt mit dolgoztál? Oda nem tudtál visszamenni? Milyen végzettséged van?
2022. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Lehet valamilyen otthonról végezhető munkával kellene próbálkoznod. Nem mind csalás, van normális, megbízható is köztük. Például ha beszélsz idegen nyelveket, akkor call centeres munka.
2022. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gyerek előtt segédkönyvtàros voltam, de akkor még nem itt éltünk, oda eljàrni már nem tudok. Érettségim van meg 2 okj-m szállodai recepciós meg óvodai dajka. Recepciós állás itt kilőve, óvodába sincs felvétel.
2022. jan. 19. 19:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is valami otthon végezhető munkára gondoltam mert így míg ez a virushelyzet, karantén dolog van szerintem semmi esélye, hogy legyen munkám.
2022. jan. 19. 19:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt egyébként sok anyuka nem dolgozik csak szüli sorra a gyerekeket, mert tudják, hogy munkájuk helyben nem lesz.
2022. jan. 19. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Akkor bevállalod más anyukák gyerekeinek a felügyeletét, ők meg el tudnak menni a közeli városba dolgozni.
2022. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért nekem is jó lenne rendes bejelentett munkahely.
2022. jan. 19. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Akkor a sok munkanélküli nő egyikére bízod a gyerekedet egy kis pénzért cserébe ha beteg, és elmész a közeli városba dolgozni.
2022. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze biztos szívesen vigyáznának az én beteg gyerekemre, hogy az övéi elkapjàk.
2022. jan. 20. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!