Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj ha a lassan 2,5 éves...

Baj ha a lassan 2,5 éves gyereket hosszú időre nem köti le semmi?

Figyelt kérdés
Lego, festés, ragasztás...stb. 5-10 perc és otthagyja
2022. jan. 13. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A fiam ugyan ez.
2022. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Azt ugye tudod, hogy majd akkor lesz iskolaérett, ha 45 percig tud figyelni valamire? 6-7 evesen. Átlag gyereknél 2,5 évesen a 10 perc hosszú ido
2022. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 perc elég jó szerintem.
2022. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Én 27 évesen sem tudok figyelni 45 percig..
2022. jan. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megtanulta, érti mit szarozzon vele. Mindegy, hogy gyári játék, vagy egy üres doboz. Én dinnyelékelésnek hívom - kikapsz öt léket, vele van a a piros, akkor megtanultad. Én nagyapa szinten űzöm ugyanezt. Amikor a hintalovat tanulta csinált 3 szabályos lengést egyenes háttal és leszállt. Papírgalacsinokat képes hajtogatni és az a az utas, a buszvezető, a csomag. Rakja őket ki-be hosszú ideig. Ütemes verseket, kis gyerekmondókákat érdemes mondogatnod hangosan, netán énekelni. Már van amelyiket mondogatja játszás közben. A Családi kör első versszakot és a kutya a küszöbön két sort már el is mutogatja. Biztos te is találsz ötleteket. Üdv!
2022. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Verseket, dalokat ő is tud. 😊 A fantáziája pedig nagyon élénk. Csak megülni nem szeret😅😅
2022. jan. 16. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:

#4


Elvileg 20-25 percnél tovább egy átlagember nem tud valamire tartósan figyelni, utána elkalandoznak a gondolatai, elfáradt, stb. 20 percenként a tanár általában ránéz az órájára, rácsap egy izmosat az asztalra, vagy káromkodik egy velőset, vagy bedob egy jó viccet. Ha kellően felrázta a hallgatóságot, utána folytatja tovább az előadást.

2022. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok


Én sajnos pár percig sem tudok figyelni.

2022. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!