Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogy mondta el az apukának,...

Ki hogy mondta el az apukának, hogy milyen nemű lesz a baba?

Figyelt kérdés
A vírus miatt nem tud bejönni velem a kórházba. Valami különlegeset kereset, ahogy elmondhatom majd neki. Ötleteket várok :)
2022. jan. 2. 23:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam meg a prena eredményt, abból tudtam meg. Vettem egy rózsaszín body-t, majd hazamentem és az orra alá dugtam. Először csak nézett, nem esett le neki... majd megjegyezte, hogy hát oké, de ha kisfiú, akkor elég furán fog rajta ez állni. Aztán láttam a szemeiben a megvilágosodást és ki is bukott belőle, hogy "jaaaa, hogy te márrrr tutiraaaa tudoooood". Puszi, némi örömködés, hogy "én megmondtam hogy kislány lesz" és ennyi. :)
2022. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Felhívtak a Prena teszt eredményével, kihangosítottam a telefont, így együtt tudtuk meg hogy kislány.
2022. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hányan írjátok még le, hogy egyszerre tudtátok meg?? Leírtam, hogy velem nem tud bejönni, ezért kreatív ötleteket várok. Semmire nem megyek azzal, hogy ti együtt hallottátok :(
2022. jan. 3. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!