Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ha így hívták...

Mit gondoltok ha így hívták meg a gyerekemet születésnapra akkor ezt komolyan is gondolták?

Figyelt kérdés

Körülbelül két hete összefutottunk egy közeli ismerős családdal és felvetette az anyuka hogy szeretné meghívni a gyerekemet az ő gyerekének a születésnapjára. A beszélgetés során kétszer említette ezt de azóta semmi hír... Mármint akkor ott egyszer elmondta hogy hova szervezi a programot. Én pedig megkérdeztem hogy minek örülne a gyereke.

Kicsit az volt az érzésem hogy csak azért szólt a születésnapról mert éppen találkoztunk és egyébként régebben jóban voltak a gyerekeink de most már nem egy helyre járnak iskolába.

Nem tudom jó ötlet e elmenni erre a születésnapra vagy egyáltalán várnak e bennünket. Ráadásul elfelejtettem hogy hova kell menni így nem tudom hogyha rá kérdeznék én a holnapi napra akkor nem kerülnénk e kellemetlen helyzetbe a fentiek tükrében..

Ti mit tennétek: megkérdeznétek a helyszínt vagy csendben maradnátok és nem mennétek, esetleg más opció?


2021. dec. 17. 15:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ritkán egymásra írunk, hogy talizunk-e.... De őszintén igy nem tudom, régen. Hetek telnek el, de van talán egy-egy hónap amikor nem is. Van, hogy azért találkozunk, mert egy környékén lakunk és pont egyszerre megyün le a játszótérre (kisiskolasok még).

Még nen írtam rá, denlassan kéne valamit lépnem.

Arra is gondoltam már, hogy komolyan gondolta a meghívást és azzal hogy én rábolintottam, elintezettnek veszi, hogy ott leszünk, én meg itt variálok, pedig csak simán menni kéne?

2021. dec. 18. 08:16
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Magyarán kB nulla a kapcsolat köztetek. Ez nem volt több, mint egy "ha megint osszefutunk te fizetsz" beszolas. Nem kell menni, se rairni
2021. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Végül írtam reggel, hogy lesz-e. Irta, hogy igen, meg hogy nem volt idejük a meghívót átadni, de majd megkapja a gyerekem... Hát...

Viszont úgy voltam vele, ahogy írta vki korábban, hogy nem is kellett volna mondania, de ha már mondta, akkor én sem akartam kellemetlen helyzetbe kerülni, hogy ha esetleg tényleg várnak ránk, nem megyünk.

Egyébként úgy szivesen fogadtak, nem éreztem hogy teher lennénk... Szoval nem tudom, még mindig vegyesen érzek.

2021. dec. 18. 18:30
 14/15 anonim ***** válasza:
34%

"meg hogy nem volt idejük a meghívót átadni" azért te is tudod h ez nem így működik.


Mi: megbeszéltünk a gyerekkel kik legyenek ott, megcsináljuk s meghívót és eljuttatjuk.

Egyértelmű h nektek nem készült meghívó.

Persze h összefutottatok, észbe kapott h baccus titeket is meghívhatott volna....

Nincs ettél baj. A lényeg h jól éreztétek magatokat

2021. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14# köszi, igen így is nezhetjük, igazad van
2021. dec. 25. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!