Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Történt már olyan, hogy a...

Történt már olyan, hogy a gyerekednek rosszul sikerült/el lett rontva a születésnapja, vagy névnapja?

Figyelt kérdés
Mi történt ami elrontotta a gyerek nagy napját? (születésnap, névnap, egyéb ünnepség?) Hogyan lett megvígasztalva? Mivel kompenzáltátok/kárpótoltátok?

2021. aug. 1. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Az első születésnapját ünnepeltük (két nagymama, húgom, férje, sógornőm és a családja), amikor szóltak a kórházból, hogy meghalt az apósom.
2021. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Persze minél jobban rágörcsölsz, hogy minden tökéletes legyen, annál több a balfaxoskodás. Be is szüntettük az ilyen kirakatrendezvényeket, inkább elmegyünk piknikezni, kirándulni ilyen alkalmakkor.
2021. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Megrendeltem a tortát a szülinapjára a lányomnak. Erre valami félreértés történt az időponttal és két héttel előbb készítette el a cukrász. Ott ültünk a tortával, a gyászoló családdal mert aznap volt egy temetés a családban.
2021. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Május 3án van a szülinapja, ami tavaly tavasszal a tetőzés napja volt. Teljes karanténban voltunk.
2021. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
3, eszembe nem jutott volna elhozni azt a tortát. Nem a ti hibátok volt.
2021. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Covidos lettem.Mindenem fájt . A férjemet alig akarták elengedni a munkahelyéről éppen tesztre várt stb . Megvártam az ajándékkal erre ő oda adta egyedül mondván én most már pihenjek akkor.Jobban felhúztam rajta magam ,mint alapvetően kellett volna.Utána tényleg annyi energiám volt ,hogy néha rászóltam ,hogy halkabban . Azóta is lelkiismeretem van az a nap miatt.
2021. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
6, covidos voltak, a férjed meg bejárt dolgozni????
2021. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
A férjem tesztre várt . Nemzetközizik nem találkoztunk .Úton volt haza .
2021. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Olyan volt, hogy a nagyobb testvére rontotta el a folyamatos rosszalkodásával.
2021. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk a nagyi valamiért lányos játékokat hozott a fiamnak, szegény sírt is miatta.


Egyébként nálunk is volt covid, bizony úgy járt az egész munkahely dolgozni. A cég önerőből vett teszteket, pozitív lett az egész műszaknak, viszont sem az üzemorvos sem a háziorvos nem hívott ki hivatalos tesztelőket, merthogy tünet csak kevés volt, szabit nem kapott senki (csak fizetetlent lehetett kérni), úgyhogy mindenki járt szépen be dolgozni, egyedül a főnök ment szabira hogy őt ne fertőzzék meg.. 🤷‍♀️

2021. aug. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!