Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon gáz anya vagyok?

Nagyon gáz anya vagyok?

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk bezárva a 11 fiammal a lakásba covid miatt. Egyedül nevelem. Ő viszonylag gyorsan túl lett rajta, én 2 hét után lassan már jól vagyok. Természetesen tanultunk, főztem, foglalkoztam vele akkor is, mikor elég rosszul voltam. Viszont most már nagyon várom, hogy hétfő legyen, és elmenjen suliba. Rettenetesen leszívja az energiám. Halálosan unja magát, tehát üljek mellette és nézzem, hogy ő játszik. Pihennék, de nem nagyon hagyja. Nagyon szar anyának érzem emiatt magam, hogy azt várom, hogy ne legyen itthon.
2021. nov. 27. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Ne erezd magad emiatt annak. Ne legyunk alszentek, a gyerekek rettenetesen le tudjak meriteni a felnottek energiàit.

Inkabb kegyel buszke magadra hogy egyedul ilyen szepen neveled! Kitartas!

42f

2021. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 babyboom567 ***** válasza:
41%
Nem leszek népszerű, de lehetne a gyereked empatikusabb 13 éves létére.Te is emberi lény vagy,senkit nem szabad a végtelenségig kizsigerelni.
2021. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha 11 fiad van, akkor nem értem hogy unatkozhat bármelyik is. Tanulj meg normálisan fogalmazni. Az egyik válaszoló pedig szöveget érteni, nem 13 évesről van szó.
2021. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
11 évesen már nem kéne elvárnia, hogy egész nap körbeugráld. Nyilván el lett kényeztetve, mint a legtöbb egyke, akit egyedül nevel az anyjuk. Ettől nem vagy gáz anya, mivel elsősorban magaddal csesztél ki. Mindezek fényében teljesen normális, hogy várod a hétfőt, hogy pihenhess végre.
2021. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 babyboom567 ***** válasza:
92%

Oké, félreolvastam, akkor is, 11 éves.

Egy 11 évest nem kell napi 24 órába programoztatni.És a szülő is ember.

2021. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
De utálom az ilyen mártír kérdéseket! Én is várom, hogy menjen oviba és kicsit sem érzem magam szarul emiatt. Neki jó, mert más gyerekekkel játszhat, nekem jó, mert mást is tudok csinálni, nemcsak vele foglalkozni és ha hazajön az oviból sokkal jobbakat játszunk, mert nem napi 12 órát kell játszanom vele, hanem csak 3-at maximum.
2021. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, az 5 és fél éves fiam is képes volt hagyni pihenni párszor fél órát, amikor beteg voltam. Megértette, hogy nem érzem jól magam. A 11 évesnek meg egész nap animátorkodni kell? Ennyi idősen már rendesen cikinek éreztem volna, ha folyamatosan a szüleimen lógok. Közlöd vele, hogy szarul vagy, lefekszel pihenni és kész. Ha direkt nem hagy, akkor simán büntetés.
2021. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!