Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vigyem orvoshoz a babámat?

Vigyem orvoshoz a babámat?

Figyelt kérdés

Kisbabám 4 napos, részben tápszeres és most már egyre inkább anyatejes is. Tegnap délután óta (nem tudok rá jobb szót) fosik. 24 óra alatt most negyedszer volt széklete. A színe klasszikus hasmenéses, sárga, viszont nem büdös. Inkább savanykás, joghurtos szagú.

A higiéniára nagyon figyelünk. Kézmosás egyébként is alap. A cumisuvegeket minden nap kifőzöm, elmosom. A tápszerkészítésnél is maximálissn figyelek. A férjemmel mi nem mutatjuk betegség tüneteit, mással nem találkozott a baba.

A gyerekorvos tegnap délelőtt járt itt, de akkor ezt még nem tapasztaltam, így emliteni sem tudtam. Nem tudom hogy kihívjam hogy nézze meg a babát? Az a baj hogy este rendel, így hívni is csak akkor tudom. Vigyem esetleg ügyeletre?

Nem akarom túlaggódni, csak eleve kis vékonyka. Félek hogy nagyon legyengül.


2021. nov. 23. 05:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, anyatejes széklet, ne izgulj.

Az én gyerekeim az első hetekben minden szoptatásnál és néha kettő között is kakiltak. Néha olyan “lendülettel” jött, hogy nyakig kakisak lettek😁

2021. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez az állag van csak heti egyszer, de pár naposan minden nap kakilt. Doktornő szerint a napi 5-6 és a heti egy között normális, szóval te is az átlag kategóriába tartozol.
2021. nov. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10%

Ennyire nem egyszeru azert. Nem mind1, hogy naponta 4x fosik egy kicsit, vagy ahogy a dokink fogalmazott: telepakolja a pelust. A darab nem szamit ilyenkor.

A mennyiseg elegge fontos. Ha hig es gyakran tenyleg sokat nyom a pelenkaba akkor azzal foglalkozni kell, mert kiszaradhat.


Egyebkent ennyi idosen kb mindig szarnak amikor esznek. Az eves beinditja az uritest.

2021. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt minden le van írva, amúgy normális.

[link]

2021. nov. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányom minden egyes szoptatáskor kakilt :) gondolhatod...
2021. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!