Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vigyem orvoshoz a babámat?

Vigyem orvoshoz a babámat?

Figyelt kérdés

Kisbabám 4 napos, részben tápszeres és most már egyre inkább anyatejes is. Tegnap délután óta (nem tudok rá jobb szót) fosik. 24 óra alatt most negyedszer volt széklete. A színe klasszikus hasmenéses, sárga, viszont nem büdös. Inkább savanykás, joghurtos szagú.

A higiéniára nagyon figyelünk. Kézmosás egyébként is alap. A cumisuvegeket minden nap kifőzöm, elmosom. A tápszerkészítésnél is maximálissn figyelek. A férjemmel mi nem mutatjuk betegség tüneteit, mással nem találkozott a baba.

A gyerekorvos tegnap délelőtt járt itt, de akkor ezt még nem tapasztaltam, így emliteni sem tudtam. Nem tudom hogy kihívjam hogy nézze meg a babát? Az a baj hogy este rendel, így hívni is csak akkor tudom. Vigyem esetleg ügyeletre?

Nem akarom túlaggódni, csak eleve kis vékonyka. Félek hogy nagyon legyengül.


2021. nov. 23. 05:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Esetleg nem tudom hogy a szoptatós tea nem árthat-e a pocakjának? Elég sokat iszok.
2021. nov. 23. 05:51
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

Vírus van. Mi is benne vagyunk ebben most.

Nagyon figyelj oda, hogy nehogy kiszáradjon.

2021. nov. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sima anyatejes széklet.

Kicsit undorító, de nézz képeket anyatejes kakiról a google-ban.

Az ugyan ilyen.

A szaga is savanykás.


A

2021. nov. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Folyt.

A lányom 2 évig szopott, addig volt kb anyatejes széklete.

2021. nov. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikus anyatejes széklet.
2021. nov. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs láza, kiutese, jó a kozerzete (megnyugtathato, ébred magatol ha ehes) akkor tényleg csak azt figyeld nehogy kiszaradjon. De valószínűleg tök normális :) nekem is csak úgy durrogott a lányom, és elég oylan hig-kocsonya állag volt.
2021. nov. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Anyatejes babánál a napi 5-6 széklet is normális. Ahogy írod nekem ez sima anyatejes kakinak tűnik, de ezt nyilván nehéz látatlanban megmondani. A védőnőt hívd fel amíg a dokit nem éred el. Addig is minél többet tedd cicire. Az pótolja a folyadékot ha mégis hasmenés lenne.
2021. nov. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem beteg.Az anyatjes kaki híg,sárga,savanyú tej szagú.Ahogy leírtad pont olyan.4 gyermekem van pici korban szinte minden evés alatt betojtak.Nyugi!Nincs baj,de ha megnyugtat, akkor beszélj a dokival.
2021. nov. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a leírás alapján. Légyszi, ne vidd most orvoshoz az egészséges babád, még elkap valamit.
2021. nov. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen 8-as, ő is akkor csinálja, amikor szoptatom. Mennyiségre nem nagy de azért számban annak tűnt. De ha normális hogy többször van, akkor inkább nem viszem le. Majd felhívom a védőnőt.
2021. nov. 23. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!