Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beteg a kisfiam, ez még...

Beteg a kisfiam, ez még normális, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most kezdte a bölcsit októberben. Januárban lesz 2 éves. Ok persze, elkopott valamit. Ez már a 3. hét volt, hogy itthon volt.

1. hét: tüszős mandula de se láz semmi baja, eszik iszik. Kicsit köhög, de nem nagyon. Antibiotikumot meg ki tudja miket kapott még.

2. hét: aznap, hogy megkaptuk az egészséges igazolást a gyerek belázasodott. Ok maradjunk itthon. Ezen felül jött a foga nyűgös volt stb. Az ujját gennyesre szopta, uh azt is kezelni kell. Semmi pánik. Hét végére már jól volt. Kontroll ha minden ok, mehet bolibe.

3. hét szombatról vasárnapra csúnyán kohogni kezdett. Ok akkor itthon maradunk megint. Sidecont kapott kb szerda körül már nem is kohogott annyira, kedve jó volt. Foga is kijött. Nem sír, jó kedvű, eszik, minden.

Erre tegnap éjjel (vagy az már mának számít) sír, forró a gyerek 38.8. Én feladom. 3x látta orvos és mindig hétvégén jön a baj úgy, hogy nem is megyünk sehova, nem találkoztunk senkivel.

Én még azon gondolkodtam, az lehet-e hogy csak túlhevült a téli hálózsákban, mert amint kivettük pár perc múlva már csak 37.5 volt aztan le is ment 36,4-re. Most reggel 36,7. Vagy ez megint láz és mehetünk vissza a dokihoz? De én már kezdek ketsegbeesni.

A sztorihoz hozzátartozik, hogy nekem is volt egy betegségem a 2. héten. Telefonon influenzát diagnosztizált az orvos, bár nagyon gyanúsan deltas tuneteim voltak, de nem kert tesztet, így nem tudom.


2021. nov. 20. 08:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10 adtam neki lázcsillapítót, mert nagyon nyűgös volt, de 38,9 volt neki a legmagasabb. Igen én is ettől tartok, hogy valami felülfertőződés lesz. Arcüreg. Fül. Vagy akármi. Sajnos nálunk a kórházban is csak meghalni lehet. De azt is lehetőleg csak a kapu előtt és nagyon halkan.
2021. nov. 20. 12:18
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Magán gyerekgyogyász nincs? Valóban felülfertözödésnek tűnik, de én laikus vagyok. Talán kell egy másik antibiotikum.
2021. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megnézem már valamelyik fizetős rendelőben van e gyerek gyógyász. Ez jó ötlet.
2021. nov. 20. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!