Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beteg a kisfiam, ez még...

Beteg a kisfiam, ez még normális, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most kezdte a bölcsit októberben. Januárban lesz 2 éves. Ok persze, elkopott valamit. Ez már a 3. hét volt, hogy itthon volt.

1. hét: tüszős mandula de se láz semmi baja, eszik iszik. Kicsit köhög, de nem nagyon. Antibiotikumot meg ki tudja miket kapott még.

2. hét: aznap, hogy megkaptuk az egészséges igazolást a gyerek belázasodott. Ok maradjunk itthon. Ezen felül jött a foga nyűgös volt stb. Az ujját gennyesre szopta, uh azt is kezelni kell. Semmi pánik. Hét végére már jól volt. Kontroll ha minden ok, mehet bolibe.

3. hét szombatról vasárnapra csúnyán kohogni kezdett. Ok akkor itthon maradunk megint. Sidecont kapott kb szerda körül már nem is kohogott annyira, kedve jó volt. Foga is kijött. Nem sír, jó kedvű, eszik, minden.

Erre tegnap éjjel (vagy az már mának számít) sír, forró a gyerek 38.8. Én feladom. 3x látta orvos és mindig hétvégén jön a baj úgy, hogy nem is megyünk sehova, nem találkoztunk senkivel.

Én még azon gondolkodtam, az lehet-e hogy csak túlhevült a téli hálózsákban, mert amint kivettük pár perc múlva már csak 37.5 volt aztan le is ment 36,4-re. Most reggel 36,7. Vagy ez megint láz és mehetünk vissza a dokihoz? De én már kezdek ketsegbeesni.

A sztorihoz hozzátartozik, hogy nekem is volt egy betegségem a 2. héten. Telefonon influenzát diagnosztizált az orvos, bár nagyon gyanúsan deltas tuneteim voltak, de nem kert tesztet, így nem tudom.


2021. nov. 20. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
38,8-ra nem megy fel a hő túlmelegedéstől. A delta szerintem nem ilyen lefolyású gyerekeknél, sok betegség van, mi is folyton betegek vagyunk, lehet, hogy valamelyik éppen a delta volt, de nem valószínű. Nekem akkor lett magas lázam, amikor felülfertőződött egy vírusos nátha, elötte csak az orrom folyt több hétig, utána a láz, de én nagyon rosszul voltam és nem ment le, antibiotikum kellett.
2021. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pár percig volt lázas? Lázcsillapítót adtál?
2021. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Adtam neki, de az azért nem hat 3-4 perc alatt. Teljesen tanácstalan vagyok. Már 3x látta orvos. Kettő különböző. De mindig csak hétvégén van ez. Mire eljutunk az orvoshoz, csak néz, hogy jovan akkor maradjunk meg otthon egy hetet. De ez már így nem normális dolog szerintem. Nem tudom a gyerekeknél hogy üt be a delta. Nem

Is nagyon szeretném megtudni. 😕

2021. nov. 20. 09:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi az a sidecon?
2021. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köhögés csillapító.
2021. nov. 20. 09:31
 6/13 A kérdező kommentje:
De rosszul írtam. Sinecod 😊
2021. nov. 20. 09:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok tesztet.
2021. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki hálózsák nélkül,de amúgy a 38.8 azért elég magasnak mondható.Mennyi fok van a szobában ahol alszik?
2021. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8 sajnos azóta újra belazasodott, uh nem a halozsak volt a hibás 😕 ez már nagyon bosszantó, hogy ennyire elhúzódó valami. Meg hogy 3 hete beteg ebből már egyszer 2-3 napig lázas volt aztán semmi most meg újra. Tanácstalan vagyok teljesen.
2021. nov. 20. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi a láza?

Amúgy barátnőm gyerekét is ,,távgyógyították" másfél hónap után aztán kiderült , hogy fülgyulladása van.Vicc ami most megy ,,gyógyítás" címén.Ha jó a környékbeli kórház gyerekügyelete én bevinném, most még míg lázas, hátha komolyabban vesznek benneteket.Letesztelik, megvizsgálják.

2021. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!