Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Mietta,...

Mi a véleményetek a Mietta, Paula, Szélia, Demetra és Trisa nevekről?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 21:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Akkor ezredjére megkérdezem: te akarsz a gyerekeden kísérletezni? Hátha tök elfogadott név lesz 250 év múlva a Domestos, nosza adjuk a gyereknek ezt a nevet? :D


Valaki először megette a légyölő galócát is, meg gondolom még utána rengetegen, miután rájöttek, hogy mérgező.

2021. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha neki ezek a nevek tetszenek, adja ezeket. Én is azt adtam, ami nekünk tetszett. És mi az, hogy elfogadott vagy sem? Ha szerepel az Mta listában, akkor "elfogadott". A szomszéd néni vagy az ügyintéző véleménye meg nem érdekel.

Nyilván nem adnék neki Kandida és hasonló neveket, de csak azért nem nevezném el másképpen, mint szeretném, mert "mit fognak mások szólni".


Az összes név kísérlet, teljesen mindegy mit adsz neki. A 100. Bencétől, Bennettől vagy Zoétól is a fejemhez kapok. Azt mondom, hogy egy Trisa már felüdülés lenne.


A galócás hasonlítod meg egyeltalán nem illik ide. Te a legidétlenebb neveket írod, amit nyilván csak egy idióta ad. A kérdező külföldi neveket írt és nem márka neveket.

2021. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

" Te a legidétlenebb neveket írod, amit nyilván csak egy idióta ad. A kérdező külföldi neveket írt és nem márka neveket."


A szememben ezek is idétlen nevek, soha nem hogy nem találkoztam senkivel ilyen névvel, de nem is hallottam olyanról, akit így hívnak. Mondjuk a Zoétől és a Benettől is feláll a szőr a hátamon, de még mindig jobb mint a Szélia meg a tököm tudja mi.


"Az összes név kísérlet, teljesen mindegy mit adsz neki. "


Dehogy kísérlet, ha normális nevet adsz.

2021. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

#23 hány ismerősöm van, aki utálja a "normális" nevét.

Ildikó, Mária, László... Lehet, hogy egy Szélia névnek jobban örülne. 😉 Ami amúgy Célia (így anyakönyvezhető már évtizedek óta).

2021. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!