Noel és a Nolen?

Figyelt kérdés

Van már 2 kisfiunk az egyik Noel szeretnénk majd 1-2 év múlva még egy babát

Nekem nagyon tetszik a Nolen ezt is adnánk neki

Mit gondoltok??

Negatív kritika most nem érdekel



2021. júl. 22. 15:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Első kisfiunk Gábor második Noel...
2021. júl. 22. 16:42
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

Az én meg meg a testvérem neve ugyanazzal a betűvel kezdődik, de másban nem hasonlít a két név. És mégis folyton kevernek minket, vagyis a neveinket. Az hagyján hogy általánosban folyton az ő nevén szólítottak a tanárok, de még ma is rendre felhívják egyikünket az ismerősök, elkezdik mondani amit pedig a másikunknak szánnak... Szóval én ezért biztos nem adnék ennyire hasonló neveket a gyerekeimnek.

De máskülönben önmagában egyik névvel sincs probléma szerintem, szép a csengésük.

2021. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

"Negatív kritika most nem érdekel"


"Csak hódolat illet meg, nem bírálat"


De akkor minek kérdezel?

Tőlem aztán palacsintának is nevezheted a gyereked

2021. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Túlságosan hasonlít a Noelhez, nem adnám. De ha még van pár év a gyermekvállalásig, addig még más név is megtetszhet.
2021. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
Én adnám. Most képzeljétek el, milyen csodálatos: Noel, Nolen és én kérvényezném, hogy az első gyereknek inkább lehessen a neve például Onel. Vagy Elon. Vagy Nelon. Esetleg Nejlon?
2021. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk a nagyobb gyerek Erik. Ha a tesója fiú lett volna Ervin lett volna, de nekem a Henrik is nagyon tetszik.

Mindkettő hasonlít a fiam nevéhez, de ez van. Már sosem derül ki mi lett volna, keverték e volna őket meg ilyesmi, de ettől való félelmem kevés lett volna ahhoz, hogy ne ezeket a neveket válasszam.

2021. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

16-os

És így mi lett? Erika?

2021. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, keverni fogják őket, de semmi gond, add nyugodtan, úgyis minden harmadik-negyedik fiú osztálytársát így fogják hívni, no meg Noelnek. De biztos lesz néhány Brendon, meg Benett is, úgyhogy ne aggódj!
2021. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mit gondoltok??

Negatív kritika most nem érdekel"


:D

Akkor jó. Le se írom. :D

2021. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Grund Zalán válasza:
nolen
2023. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!