Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha terhes vagyok a babammal a...

Ha terhes vagyok a babammal a ferjemtol, viszont o ugy dontott kilep az eletunkbol , es nem tamogat(sem Dokit nem fizeti sem semmilyenteren nem szeretne), ezzel tudok barmit is kezdeni? Egyebkent vallalja, tudja hogy az ove.

Figyelt kérdés

Szeretnem beadni a valopert, jelenleg nincs keresetem.( ez nem jelenti azt hogy ehen halnek vagy nem lenne segitsegem, hol laknom vagy barmi, de mivel o az edesapa ezert nem

Okes hogy nem tamogat). Vagy amig nem szuletett meg nem koteles anyagilag tamogatni,csak utana tudom intezni a gyerektartast? Kozos vagyon nincs egyebkent, szuleim lakasaban eltunk eddig is, de igy 22hetes terhesen igenis frusztralo hogy igy all hozzank. Mielott barki is kerdezne,ilyen embernek minek szultem gyereket, a ferjem jo ember, mindigis eltartott eddig, csak amikor osszeveszunk elkattan nala valami , es elfelejti hogy a felesege/gyereke anyja vagyok, neha olyan mintha skizo lenne vagy szemelyisegzavaros, de egyebkent nagyon gondos, szeretheto ember. De nyilvan nem akarok igy jovot tervezni vele hogy ilyenkor elfelejti ki is vagyok, illetve a gyermeket is. Nagyon fura ember,ugygondolom ez psziches dolog lehet nala ami nagyon nagyon ritkan mutatkozott meg nala, de ha igen akkor kegyetlen tud lenni.



2021. júl. 11. 12:41
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
87%
15 hetes vagyok, dolgozom, ahogy 28 hetes kollégám is. Egy másik kollégám illetve egy barátnőm pedig csak 32-34 hetesen mentek táppénzre, egyik sem irodai meló. Mucika, a terhesség nem betegség, csak egy állapot. Nyilván nem kapálni kell menni a 40 fokban, de vannak munkák amiket el lehet végezni terhesen is, ha nem vagy veszélyeztett. De ezt nem írtad, szóval gondolom nem áll fenn.
2021. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
88%

Azt írtad már NEM támogat hanem csak támogatott.Még ott lakik veled?

Amúgy nem attól lesz rendes pasi valaki mert eltart

2021. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
12%

Nem arra kert tanácsot, hogy menjen el dolgozni. Félelmetes, hogy raugortatok. A férje így vette el, így vállalta be.

Kérdező, gyerektartas szülés után, de váltáskor asszonytartast kérhetsz.

2021. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
85%

“ után, de váltáskor asszonytartast kérhetsz.”

Csak nem fog kapni

2021. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
45, áruld el, mire fel kérne házastársi tartást. Az ugyanis annak jár, aki önhibáján kívül képtelen az önfenntartásra, pl mert betegésg akadályozza a munkában. És általában ők sem kapnak, mert olyan szar eü állapotban már jár rokkantsági vagy rehab ellátás. Ahol van 25e/fél óra orvosra, ott nem jön szóba ilyen.
2021. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

Majd, ha megszületik a gyerek, kérsz gyerektartast. A fizetése 20-25%-val szamolhatsz.

Asszonytartas letezik, ha rokkant vagy, vagy hitelt erdemloen tudod bizonyitani, hogy ő akadalyozott a munkaban, az o kérése volt, hogy ne dolgozz. Ha meg is kapod, potom penz lesz, addig meg kellene egy ügyvéd, nagy reményeket ne fűzz ehhez.

2021. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha felnő a gyerek, tőle meg kér szülőtartást?
2021. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
43%
Ha a férjnek van kis esze átjelenteti magát minimálbérre
2021. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
26%

Ha terhes vagyok a babammal a ferjemtol


Ezt hogy kell elképzelni?Tán megrontotta a gyereket?Hívj rendõrt a szemétre!

2021. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
86%

“ mindig letette a penzt mint minden ferj”

Nekem ez is megütötte a szemem. Minden férj? Van, aki (terhesség előtt) dolgozik, és nem várja el, hogy el legyen tartva. Pl akik közös kasszán vannak, vagy megosztják a dolgokat. Azoknak nem kell várni, hogy a férj eltartsa, mint az őskorban.

Oké, terhesen kicsi az esélye, hogy találsz munkát. De eddig milyen indokkal tartattad el magad? Szeretlek drágám, főzök vacsorát, csak dolgozd ki a beled, mert nekem nincs kedvem? Szép példát fog majd látni a gyereked! Ébredj fel! Más világot élünk. A férfiak is be tudnak indítani egy mosógépet, a nők meg tudnak menni dolgozni. Így is furcsállom, hogy a férjed ennyi ideig hagyta, hogy palira vedd!

2021. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!