Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha terhes vagyok a babammal a...

Ha terhes vagyok a babammal a ferjemtol, viszont o ugy dontott kilep az eletunkbol , es nem tamogat(sem Dokit nem fizeti sem semmilyenteren nem szeretne), ezzel tudok barmit is kezdeni? Egyebkent vallalja, tudja hogy az ove.

Figyelt kérdés

Szeretnem beadni a valopert, jelenleg nincs keresetem.( ez nem jelenti azt hogy ehen halnek vagy nem lenne segitsegem, hol laknom vagy barmi, de mivel o az edesapa ezert nem

Okes hogy nem tamogat). Vagy amig nem szuletett meg nem koteles anyagilag tamogatni,csak utana tudom intezni a gyerektartast? Kozos vagyon nincs egyebkent, szuleim lakasaban eltunk eddig is, de igy 22hetes terhesen igenis frusztralo hogy igy all hozzank. Mielott barki is kerdezne,ilyen embernek minek szultem gyereket, a ferjem jo ember, mindigis eltartott eddig, csak amikor osszeveszunk elkattan nala valami , es elfelejti hogy a felesege/gyereke anyja vagyok, neha olyan mintha skizo lenne vagy szemelyisegzavaros, de egyebkent nagyon gondos, szeretheto ember. De nyilvan nem akarok igy jovot tervezni vele hogy ilyenkor elfelejti ki is vagyok, illetve a gyermeket is. Nagyon fura ember,ugygondolom ez psziches dolog lehet nala ami nagyon nagyon ritkan mutatkozott meg nala, de ha igen akkor kegyetlen tud lenni.



2021. júl. 11. 12:41
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Téged miért kellene támogatnia? Ha a gyerek megszületik, őt igen. De most akarsz tőle elválni! Ergo miért is támogasson?

Elvileg kérhetsz házastársi tartást, de ilyenkor nézik, hogy valóban nem tudsz dolgozni, vagy csak lusta vagy?

2021. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%

“ 18:anyad az iskolazatlan liba te szerencsetlen, erettsegim,3szakmam van😁”


Nyelvtanból már nem kell érettségizni mostanában?

2021. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a prosztó stílussal cseszheti az érettségit és a nyelvtant, már sokat elárult az ő mentális képességeiről is. Egy lusta, szerencsétlen "hülye gyerek".
2021. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
91%

"jelenleg nincs keresetem" - miért, eddig talán volt?

Nem: "a ferjem jo ember, mindigis eltartott eddig"


Téged én is úgy otthagynálak, mint Szent Pál az oláhokat.

Nem csípem az ilyen parazitákat.

2021. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
Tb orvos ingyen van,marha fizettél tb-t
2021. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
96%

🤦‍♀️

Szóval 0 munkatapasztalattal a majdnem semmire szülsz, úgy, hogy eddig kitartottak. 🤦‍♀️


Azért kíváncsi lennék ugyan miből is tartod majd el magatokat?

Biztosan kapkodni fognak majd egy együlálló anyuka után a munkaerőpiacon.🤦‍♀️🤔

Ja nem.


A férjed pedig nem köteles SEMMIVEL SEM TÁMOGATNI TÉGED. Csak is a gyerekét, a gyerektartás a gyereknek jár miután megszületett, nem neked.

Ha nem tudod elő teremteni a magánorvosra tb alapon ingyen van.

2021. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
93%

Há nem kell 25k/fél óra áron magánba járni, ha nem tudod kifizetni, hanem ülhetsz ott fél délelőtt a csokoládéasszonyokkal. A stílusod alapján közéjük való vagy. Gondolom, hogy jó adag provokáció is van azelőtt, hogy elkattanna az idegbeteg embered agya. Arra meg 3 szakmával és "érettségivel" ne legyél büszke, hogy "mindigis" eltartott. Milyen szakma van neked? Hogy semmire se mentél vele, vagy csak tanulgattál alibiből fodrász, kozmetikus, körmös, suli suli hátán, amit a buta is elvégez, csak igazából dolgozni ne kelljen. Itt azért elnézést kell kérnem a tehetséges, nem alibimunkát végző szakemberektől.

Na, de tőled... Tiszta vicc, amit itt háborogsz.

2021. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
94%
Wáó! Az ember lánya mivel mással szokott még terhes lenni ha nem babával? Kiscicával? 🤔
2021. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim válasza:
93%
Mindig eltartott eddig is...de jó, szerencsétlen nagyon örülhetett egy ilyen nőnek, nem csodálom, hogy így áll hozzád. Bár én azért ügyeltem volna rá, hogy ne csináljalak fel.
2021. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
95%
Ebben a sztoriban egyedül a még meg sem született gyerkõcöt sajnálom.
2021. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!