Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha terhes vagyok a babammal a...

Ha terhes vagyok a babammal a ferjemtol, viszont o ugy dontott kilep az eletunkbol , es nem tamogat(sem Dokit nem fizeti sem semmilyenteren nem szeretne), ezzel tudok barmit is kezdeni? Egyebkent vallalja, tudja hogy az ove.

Figyelt kérdés

Szeretnem beadni a valopert, jelenleg nincs keresetem.( ez nem jelenti azt hogy ehen halnek vagy nem lenne segitsegem, hol laknom vagy barmi, de mivel o az edesapa ezert nem

Okes hogy nem tamogat). Vagy amig nem szuletett meg nem koteles anyagilag tamogatni,csak utana tudom intezni a gyerektartast? Kozos vagyon nincs egyebkent, szuleim lakasaban eltunk eddig is, de igy 22hetes terhesen igenis frusztralo hogy igy all hozzank. Mielott barki is kerdezne,ilyen embernek minek szultem gyereket, a ferjem jo ember, mindigis eltartott eddig, csak amikor osszeveszunk elkattan nala valami , es elfelejti hogy a felesege/gyereke anyja vagyok, neha olyan mintha skizo lenne vagy szemelyisegzavaros, de egyebkent nagyon gondos, szeretheto ember. De nyilvan nem akarok igy jovot tervezni vele hogy ilyenkor elfelejti ki is vagyok, illetve a gyermeket is. Nagyon fura ember,ugygondolom ez psziches dolog lehet nala ami nagyon nagyon ritkan mutatkozott meg nala, de ha igen akkor kegyetlen tud lenni.



2021. júl. 11. 12:41
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
83%

Miért is ne kéne neki fizetnie tartásdíjat a gyereke után?


De amúgy mi történt pontosan? Mit jelent hogy kegyetlen meg elfelejti ki vagy?

2021. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
44%
Ha skizofrén, akkor le fogják százalékolni, 50 ezernél többet nem kap, abból mennyi gyerektartás marad szerinted? Beteg embernek nem szülünk, mert ha lerobban, magunkra maradunk a szegénységben.
2021. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
99%
Mi a kérdés? Válj el, ha megszülsz, intézheted a gyerektartást.
2021. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
85%
Ha borderline, az nem betegség, csak személyiségzavar, azért nem jár leszázalékolás. Szóval ha bordiként nem fog tudni dolgozni, egy forintja sem lesz. Se magára, se rátok.
2021. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
86%
Először neked meg kellett volna ismerkedni a munka világával, majd utána szülni.
2021. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
87%
Szóval azért jó ember mert eddig eltartott.Aham.
2021. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
98%
Beadod a valókért és abban kéred a születendő gyermekre a gyermekelhelyezest és a tartásdíjat.
2021. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudsz semmit most ezzel kezdeni.Elköltözött már amúgy vagy csak beszél róla?Ha nem támogat akkor tudom nehéz de küldd el a lakásból.Nehogymár te tartsd el őt terhesen.Mert gondolom akkor a rezsibe sem óhajt beleadni.Ha megszületett a baba akkor utána köteles lesz támogatni titeket ha tetszik neki ha nem.Utolsó megoldás ha akadékoskodna az apasági teszt és utána semmit sem tehet.Szabadulj tőle ha ilyen problémás a feje mert ki tudja hogy viselkedne ha mondjuk egész éjszaka sírna a baba
2021. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azt, hogy ha elborul az agya, akkor leszarja, csak adja kifelé a dühöt és vergődik meg ocsmányul beszél, utána meg úgy csinál, mintha semmi sem történt volna. Gondolom, ez nem újdonság neked. Ha van, aki eltartja helyetted, akkor nyilván úgy a legjobb, hogy ő bizony nincs a képben. Bár alapból nem értem, hogy a nulla "önerőre" és ettől a fazontól minek neked gyerek. Fizetnie kell gyerektartást. És ennyi.
2021. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
92%
Muci! Én is borderline vagyok, mellé bipoláris. Eszembe sem jutna gyereket szülni. Nekem is vannak dühös/ingerült "hullámvasútjaim", örülök ha magamat el tudom tartani, jelenleg párkapcsolatot se vállalok, mert senki terhére nem akarok lenni. Leírom még ha nem is tetszik. Mentális beteg embernek nem szülünk, mert sosem tudni mikor robban le. Én is időzített bomba vagyok, hiába szedem a gyógyszereimet. Itt sajnos csakis magadra számíthatsz! Ez az igazság. Nő vagyok mielőtt nekem ugranál.
2021. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!