Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lakás kérdés! Ifjú házasok...

Lakás kérdés! Ifjú házasok otthonában lakik valaki, vagy tud ezzel kapcsolatban infót?

Figyelt kérdés
A történetem: albérletben lakunk és a barátnőm javaslatára bementünk az önkormányzathoz,hogy ifjú házasok otthonáról érdeklődjünk.A babánk akkor volt 2 hónapos.A hölgy azt mondta,semmi akadálya a dolognak,szép esélyünk van rá,hogy megkapjuk,akár már most is lehetne,mert van üres,de sajnos csak szeptemberben üléseznek,és döntenek.Nagyon örültünk,egy kis remény csillant fel,hogy össze tudjuk szedni magunkat,mert sajnos egyikünknél sincs hátszél.Szóval elhoztuk a papírokat,és már tervezgettünk... Ekkor kérdeztem a férjemet,hogy ő emlékszik -e a szobák méretére.Hát mivel ő sem,így visszatelefonáltunk,és itt ért a hideg zuhany!!!!!!! Egy 30m2-es egyszobás garzonról volt szó.Hát egyedül még oké,dehát kisgyerekkel????Tudom,ennek is örülhetnék,de sajnos nem tudok.A férjem rengeteget dolgozik,és pihennie is kell...itt pedig az megoldhatatlan lenne.Szóval a kérdésem az lenne,hogy nincs arra valami mód,hogy nagyobb lakást igényelhessünk?Valakinek van hasonló tapasztalata,vagy ötlete,hogy merre tovább?Marad az albérlet? Egyébként Kecskemétről van szó,nem tudom ez számít-e.
2010. aug. 25. 22:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kullainé Szabó Zsuzsanna Félemelet 45. 2109 76/513-509

ügyfélfogadási idõ:

Kedd 8.00 - 16.00 óráig (ebédszünet: 12.00-13.00)

Csütörtök 13,00 - 18,00 óráig

Kecskemeten itt tudsz erdeklodni

2010. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, én is offolok:

Én 19 éves koromig éltem 36 m2-en a szüleimmel és a húgommal. Abban a lakásban nem volt fürdő, hanem külön egy wc, a konyhában pedig egy kis beugró, ahová be volt építve a kád. Mindent meg lehet oldani, csak meg kell szokni. Apám 4 műszakban dolgozott, mikor mi picik voltunk (1 év van köztünk tesómmal), és mi sem voltunk a nagyszülőknél, csak délután egy kicsit, mégis tudott pihenni. Szerintem ne idegeskedj, minden alakul magától, előre semmit sem tudsz megoldani, majd csak az adott helyzetben. Gondolj arra, hogy egy ideig megteszi, aztán majd lesz saját, ami nagyobb és kényelmesebb.

Sok sikert hozzá!

2010. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem használjátok ki a lakást! Vagytok annyira leleményesek, hogy pici lakásban is jól tudjátok magatokat érezni. Lehet hogy kezdetben nehéz és szokatlan lesz, de inkább így és spórolni saját lakásra!!!

Én ezt választanám, olcsóbb mint az albérlet!

2010. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

23:35-ös vagyok.Azért írd majd meg légyszi,hogy végül,hogy döntöttetek.

Ágy szempontból,ez jó lehet nektek(v. valami hasonló),ha nagyobb lesz egy kicsit a gyerkőc(most mennyi idős)és leesésgátló is van rajta...

[link]

2010. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha lenne ilyen Bp-en is.. Mi is mennénk..
2010. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!