Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az anyukák,...

Miért hiszik azt az anyukák, hogy azért mert szültek, akkor már mindent megtehetnek?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek.
2021. jún. 11. 12:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Provokatív kérdés minden háttérinfo nélkül, hogy ugyan a kérdezőnél miért borult ki a bili. Szuper.
2021. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Csak egy ilyet ismerek, neki 3 kisgyereke van. De nem is a mindent megtehet hanem a mindenre jogosultnak érzi magát mert 3 gyereke van kategória, már amennyiben van közte különbség.

Fb-on is mindig úgy kommentel, hogy bezzeg ezt most neki kell elintézni 3 gyerekkel, meg 3 gyerek így-úgy, negatív jellegű üzenetnél ahol együttérzést várna ott a 3 gyerek nevével ír alá, hogy üdv, jancsika, gizike meg tomika, a csalódott gyerekek stb.

2021. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
49%

Mert becsavarodnak a gyerekkel való otthonlétbe.

Nekem is van ilyen ismerősöm. Azért, mert anya, igény szerint szoptat, mosható pelenkát használ es hordoz, ő bármit megtehet.

Megteheti, hogy anyáknak szóljon be.

Megteheti, hogy előre tolakodjon a sorban.

Megteheti, hogy a gyereke elvegye más játékát.

Megteheti, hogy a boltban leveszi a maszkot.

És amikor ezekért szólnak, akkor ő van felháborodva, mert mindenki csúnya, gonosz, és nem támogatják az ő anyaságát. És majdnem minden mondatát úgy kezdi, hogy "Én lányos anyuka vagyok, és úgy gondolom...".

2021. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
13 es akkor mivan ha lanyos anyuka? Marmint ezzel mire akar celozni?
2021. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%

#14


Dupla pina = dupla jogok, legalábbis szerinte 🤣🤣🤣

2021. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
Egyrészt végtelenül el vagyunk maradva társadalmilag, másrészt a kormánypropaganda ezt a nézőpontot erősíti.
2021. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%

Sztem felesleges jelenteni. Arról szól a kérdés hogy majd itt a gyerekutalok kifejthessek miért inkább a halál mint a szülés. Én mindig azt kívánom ezeknek a jellemzően 16-20 közti lányoknak, hogy reméljük akkor majd kiderül, hogy kívánságuk teljesult és meddok.

Az egy dolog, hogy a propaganda tolja hogy legyél anya apa akárki, de csak a társadalom egy ostoba pereme veszi be ezt a dumát hogy akkor leszel értékes ha szülsz,stb. Az a baj, hogy ha valaki szül egy gyereket akkor azok szerint,akik szerint inkább a halál mint a család, biztosan a társadalmi nyomás miatt tette. Az nem is lehet, hogy valakinek ez a vágya?

2021. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%

szuper kijelentette a jelentsétek a kérdést kommentemet?

bezzeg az nem helyén való mint a kérdés igaz?

2021. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%
17 hát nálad is van baj ha tinik butasagara így reagálnal... Mindenkinek lesznek voltak tinik a gyerekei...
2021. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
44%
Mi az a minden? Több anyukát is ismerek, de fogalmam nincs mire gondolsz.
2021. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!