Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két szép embernek hogy lehet...

Két szép embernek hogy lehet csúnya, ronda gyereke?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen. Ott vannak Bruce Willis és Demi Moore lányai. Az anyjuk gyönyörű nő, de mindhárom lány az apjára hasonlít arcra, aki egy jóképű, sármos férfi, csak hát... az az arcberendezés nőkön nem épp előnyös.
2021. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#13: Anyutól meg az elálló fület örökölték.
2021. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

Lehet agyon lett műtve az asszony aztán valójában full gatya volt előtte a nő

Amúgy nincs csúnya ember csak kevés penz

2021. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%
Mi szépek vagyunk. Nem fujjogni 😋 Az első gyerekünk gyönyörű, a második ... hát talán kikupálódik. Csórikámnak minden gondja. Csili, tűzfoltos, nincs nyaka a tokájától. De imádjuk! Egészség legyen. Majd hódít a humorával 😂
2021. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Apám, nagyapáim, dédapáim jól néztek ki, én meg ronda vagyok, mint a bűn, alacsony is, endomorf is.


Mindenhonnan megörököltem a legsz.rabb géneket, talán az értelmi képességeket leszámítva.

2021. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!