Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb/legijesz...

Mi volt a legrosszabb/legijesztőbb baleset vagy történés a gyermekkeddel?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon megijesztett (pl. egy rossz esés miatt vagy olyan sztorit mesélt, amivel hirtelen nem tudtál mit kezdeni).
2020. szept. 25. 23:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%

Lassan egy eve, hogy a 15 hónapos kislányomnak megakadt a torkán egy falat és nem tudtam semmit csinálni. Sehogy nem jött ki és csak azt láttam, hogy kékül az arca, nem kapott levegőt. Mentőt hívtam, szerencsére addigra tudott már lélegezni, de akkor azt hittem elveszítem őt.

Pár hónapja pedig a 4 éves kislányom nekiszaladt egy fának, de úgy megütötte a fejét hogy a homlokán össze kellett varrni.

2020. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom miért kellett lepontozni, a kérdésre válaszoltam, és őszintén. (Lehet ez volt a baj) higyjétek el, azóta is bűntudatom van, nem értem, mai napig, hogy lehettem ennyire szerencsétlen. 1 pillanat volt az egész, fel sem fogtam. Soha többet nem mertem a nyakamba venni a fiamat ezután . Azóta született egy kicsi is, őt sem, és másnak sem engedem. Örök nyomot hagyott bennem. Háziorvost lehívtam akkor, azt mondta, ha nem hány, nem zavart, ne vigyem kórházba. Szerencsére semmi ilyet nem tapasztaltunk.
2020. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!