Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Határozott szerződéssel 100%,...

Határozott szerződéssel 100%, hogy nem hosszabbítanak, ha teherbe esek?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve a cégnél dolgozom, de itt csak 2 után kapunk határozatlan szerződést, ráadásul a vírus miatt most csak 3 hónapos szerződések vannak. Aggódom, hogy terhes vagyok, holnap kellene megjönnie, de tegnapelőtt délután óta csak élénk piros minimális (csak kb.a wc papíron látszik) vérzésem van, a menstruációtól nagyon messze áll. Nagyon szeretem a munkahelyemet, nem szeretném elveszíteni, de ha mégis baba van a dologban akkor szerintem nem sok esélyem van rá, hogy hosszabbítsanak velem. Van itt olyan, aki így esett teherbe? Hogyan fogadták a munkahelyen?
2020. szept. 23. 06:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
1 éves szerződésem volt. Március 1-vel kezdtem, októberben jelentettem be, hogy 12 hetes kismama vagyok, ennek ellenére kaptam egy határozatlan szerződést és még dobtak is egy kicsit a fizumon...
2020. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
88%

Az én főnököm páros lábbal röpitene ki


Határozatlan szerződéssel is közölte ,hogy egyáltalán nem örül mert most még majd táppénzen leszek fizethet utánam....

2020. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!