Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vennétek a helyemben a...

Mit vennétek a helyemben a párotoknak a házassági évfordulótokra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ide való kérdés, de 10 hós a lányunk és hátha a kismamák jobban tudnak segíteni.

Szóval 2 hét múlva lesz. Ő egy szuperszónikus mobilt vesz nekem. De nekem nincs ennyi pénzem én nem tudok maszekolni és dugiba félre rakni. Ötlet szegény vagyok, segítsetek kérlek! ez az első házassági évfordulónk.


2010. aug. 5. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
foglalj asztalt egy hangulatos étterembe vagy menjetek el valahová kettesben esti piknikre .. ahhoz Te is megteheted a háttér teendőket- készithetsz fincsi ételt kis bort inni és legyetek kettesben a babára biztosan tud vigyázni valaki pár óráig...
2010. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy közös kirándulás élménye szerintem mindennél többet ér:-)
2010. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Megírom, én mivel fogom meglepni az én férjemet, ha lesz babysitterünk.

Szóval a legfontosabb, hogy ne legyen aznap itthon a párom, hogy nyugodtan készülődhessek, a kicsit vigye el a nagymama. isteni különleges kaját fogok főzni. Desszert: eper, tejszínhab, pezsgő, mint a filmekben, rózsaszirom, gyertyák, szexi fehérnemű, frissen vetett illatos ágy....... STB ;-)


Az én férjem ennek örülne a legjobban, remélem, meg tudom valósítani -legalább részben.

2010. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen ezek nagyon jó ötletek, de van egy kis gondom, csak a kiscsajszinkkal megoldható ez, mert még soha nem "passzoltam" le, és nem is akarnánk. Ne essék félre értés, nincs semmi gondom azzal, aki néha a nagyinál hagyja!!:-(

Valami más?

2010. aug. 6. 10:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
No most én leszek a lelombozó:-) elromlott a tévénk, hát vettünk egyet, pont az évfordulónk előtt. Ja és én még külön kaptam egy nutellát, mert hát nagyon szeretem:-) amikor a nővérem meglátta mit ad nekem a párom szépen becsomagolva azt hittem gutát kap:-) de én ennek is örültem nagyon! Nem kell mindíg nagy dolgokra gondolni, az a kajás rózsaszirmos stb. nekem nagyon tetszik jövőre kipróbálom:-)
2010. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Kalandra fel! utalványt vettem a férjemnek. Vannak különböző árkategóriáik, 5000 a legolcsóbb. A weboldal címe úgy kezdődik, hogy feldo és úgy folytatódik, hogy box.hu (csak, hogy nehogy reklámnak tűnjön...)
2010. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én főztem és sütöttem neki az első évfordulónkra, mi is a kicsivel ünnepeltünk. Én sajna annyit híztam, hogy a szexi harisnyatartóm nem jött rám :), de azért gyertyafényes fürdővel vártam és vettem illatos fürdőolajat, úgyhogy miután elaludt a kicsi, maradt időnk kettőnkre is
2010. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi 14 éves házasok vagyunk. Már az elején megbeszéltük, hogy nem fogunk egymásnak drága ajándékokat venni. Én a 3. gyerekkel vagyok itthon GYES-en, építkezünk, így pénzünk sem nagyon lenne rá. Nekünk is nemrég volt az évforduló, aznap a kertben megittunk egy üveg hideg pezsgőt, én kaptam egy szál fehér rózsát, mert az a kedvencem, és éjjel összebújtunk:) Ennyi volt:)
2010. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ó, kedves utolsó, ez olyan romantikus! :) Remélem, mi is így fogjuk szeretni egymást 12 év múlva... :)
2010. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14:14-es vagyok, köszi az utánam írónak:)
2010. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!