Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósom k_rvának hívja a...

Anyósom k_rvának hívja a kislányomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, szeretetből, kedvesen k_urvincázza, kisk_rvázza a lányomat, ő ilyen közegben nőtt fel, a fiát is szokta viccesen így hívni, engem mégis nagyon zavar, szóltam is már neki, hogy fejezze be de nem érti a problémámat. Másnál is volt ilyen?
2020. máj. 20. 11:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Én nem hagynám, akármennyire kedveskedve mondja, a családi béke kedvéért se. Találjon ki valami más kedveskedő becézést és kész, ha kell, minden alkalommal rászólnék. Ahogy másért is, ami nekem nem tetszik. A krva szó akármilyen kedveskedő hangsúllyal is mondják, rossz életű nőkre használják, aki mindenkivel lefekszik, esetleg pénzért, az én lányomat senki se hívja így! Nagyon szép lesz, mikor a drága kislány az oviban vagy játszón mosolyogva mondogatja, hogy krva, égni fog a képed rendesen.
2020. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

én is helyretettem anno apósomat, aki kis szarosnak hívta folyamatosan a fiamat. Na ne már! Még ha kedveskedve is, és ő nem úgy gondolta, hát akkor sem.

Nem álltam le vitázni, mondtam, hogy ha még egyszer meghallom, azonnal összepakolunk és indulunk haza. És a továbbiakban is ugyanígy. Van neve, rendes neve, ami véletlenül sem azonos a fekália semmiféle szinonímájával.


Amit még el tudok képzelni, hogy pusztán kedveskedve adj te is valami cuki becenevet a mamának. És lehetőleg tanítsd is rá a lányt. "Nézd, kicsim, itt vár téged a Libuska, Jöttünk a Libához, de jó lesz itt most neked, Libácska biztos a kedvencedet főzte, stb..."

2020. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Liba szabadon helyettesíthető persze nagyon kedveskedő "vén banyától" kezdve akár a "p!csa" bármilyen alakjáig... csak hogy érezze a törődést.
2020. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

Legközelebb, ha jön, mondd hogy, szervusz, te vén k*rva. Ha nem tetszik neki, világosítsd fel még egyszer.


Jobb lenne leállítani, mert ez abszolút nem normális, hogy így szólítanak valakit, akármilyen közegből jött.

2020. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó első mondatán úgy felnyerítettem . Vizuális vagyok 🤣🤣🤣
2020. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon durva, hogy ezt megengeditek neki.
2020. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

Én is óriásit nevettem a #14es "Szervusz, te vénk*rva mondatán.😂😂


Amúgy kérdező tényleg állítsátok le, ez nagyon gáz. Vagy ha nem érti, akkor csináld azt, ami javasolt itt valaki, hogy te meg pl Libuskának vagy Banyácskának hivatod a lányoddal a mamat, biztos örülne neki..

2020. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!