Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósom k_rvának hívja a...

Anyósom k_rvának hívja a kislányomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, szeretetből, kedvesen k_urvincázza, kisk_rvázza a lányomat, ő ilyen közegben nőtt fel, a fiát is szokta viccesen így hívni, engem mégis nagyon zavar, szóltam is már neki, hogy fejezze be de nem érti a problémámat. Másnál is volt ilyen?
2020. máj. 20. 11:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Sok idősebb ember szokása. Nemigazan tudsz vele mit kezdeni
2020. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu, bármennyire is abszurd és viccesnek tűnik, nagyon nem az. Próbálok a családi békére törekedni, de ilyenkor agyon tudnám verni.
2020. máj. 20. 11:16
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyszer visszaszóltam, hogy az maximum aki mondja, botrányba fulladt, nagy veszekedés lett belőle itthon.
2020. máj. 20. 11:17
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Hat ez a visszaszolas, még az agyon tudnám verni megjegyzés arra utal, hogy értelmileg nem vagy valami khm magasan. A Kati néni, nekem oylan bántóan hangzik, amikor Mucuskát kvanak tetszik szólítani, ne tessek már így hívni értelmesebb és sokkal célravezetőbb lenne
2020. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék mit éreznél a helyemben, szerintem bárki ugyanezeket gondolná minimum! De lehet, hogy nálatok is ez a szokás.
2020. máj. 20. 11:22
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nálunk ez nem szokás. Fentebb leírtam mit kellene mondanod. De neked agyonverés meg balhézás a szinted....
2020. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
A kedves férjed állítsa le. Ha nem megy, akkor neked kell határozottan. Sértődjön meg és kész.
2020. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Hat valószínű a.: Vagy nem foglalkoznék vele vagy b.: Megkérném keressen már másik becenevet szegény gyereknek.

En nem erzem ezt annyira durvának, en is hallottam már hogy valahol szokás. De en se hívnám így a gyerekemet. Egyértelmű.

2020. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk ilyen nem, csak nagyon ordítós volt a lányom, és le lett vadócozva meg hisztisezve. Semmi más nem vált be, csak a látogatások 0-ra csökkentése. Mondjuk itt nem volt szeretet nyomokban sem... Nálatok emiatt nehezebb. De megértelek, felforrna az agyvizem, ha ezt kellene hallgatnom, tűrnöm, és hiába szólnék. Szeretetből, kedvességből, érti az ember, persze, de ez akkor is nagyon gáz. Próbáld meg a férjeddel megbeszélni, hogy csináljon már valamit. Remélem, ő azért belátja, hogy ez nem oké, primitívség...
2020. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok meglepve.... van aki p.i.n.á.snsk hívja

.... szetintem brutálisan gàz.

2020. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!