Anyukák! Hány kg-ot szeretnétek fogyni?










Szia!
Én 15-öt szeretnék még. 5 kiló már lement:)





Nekem 1 év alatt lement 20 kg, még 20 kg-t szeretnék.
Sok jött a szoptatás alatt, pedig vigyáztam.















Az ideális 10 lenne, de már a felével is beérném.
De egyelőre felejtős a téma, mivel szoptatok még, és most ez a legfontosabb! Utána ráhajtok a témára! :)





Semennyit, sot, valamiert mindket szules utan arra kell figyelnem, hogy ne sorvadjak el.
Pedig egyik terhesseg alatt sem hiztam keveset (25 es 14 kg-ot), de a gyerekek koruli munka, plusz a haztartas napi teendoi (nagy haz takaritasa, mosas, vasalas, kerti munka), a napi fozes, szoval az itthoni munka engem ugy lehajt, hogy mindket szules utan 3 honappal mar a regi sulyomnal voltam es azutan tovabb sovanyodtam.
Pedig sajnos szoptatni egyik alkalommal sem tudtam sokaig, tehat meg arra sem foghatom a fogyast.










10 kg lenne a legjobb, de már 5-nek is örülnék, mert 10 ruhából 9 nem jön rám. Főleg a nadrágok.
A szüléssel csak 4 kg ment le, pedig majdnem annyi volt a baba súlya. 1 hónapos koráig még fogytam, de aztán megállt. Pedig eleget rohangászok, mert egyedül nevelem, és nem is nassolok, zsírosat is ritkán eszek, cukros üdítőt pedig szinte soha nem iszom. Most 7 hónapos, és elkezdtem diétázni, Norbi update, kizárólag 1-es kódú ételeket. Eszem elég szénhidrátot, ezért nem lett kevesebb a tejem, talán egy kicsit több is lett. Még csak 2 hete kezdtem, így eredményt csak minimálisat látok.





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!