Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamaként szereztél új...

Kismamaként szereztél új kismamás barátnőket?

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék barátkozni kismamákkal, de nekem olyan nehezen megy. Nektek is vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

A terhestanácsadáson rengeteg szimpatikus kismama van, de ők már jól ismerik egymást, ahogy hallom. Én is úgy szeretnék ismizni, de nem megy.

Hol lehetne még ismerkedni kismamákkal?


2010. júl. 28. 15:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

Én csak a kérdésedre felelnék, nem ellened mondom ezt tényleg,kérlek ne haragudj meg érte sem te sem más, de én nem szeretem a kismamás barátnőket.Csak a gyerek a téma, tök friss kapcsolat, nekem erre nincs valahogy szükségem.Szeretek tőletek kérdezni és segíteni ha tudok, de nekem nem hiányzik az,hogy egy ilyen felületes kapcsolatban benne legyek,ami aztán inkább csak a versengésről szól.


Nekem az összes barátom megmaradt,nem hanyagolnak én sem őket, játszótérre még nagyon ráérünk menni, de sok kicsi van a faluban,sosem lesz egyedül,nekem meg a csak gyerek téma nem hiányzik:)


Sajnálom,hogy neked nem megy a barátkozás olyan könnyen,rossz ezt hallani, de ereszd el magad és menj:)Játszótéren csapódj oda, nem kell pironkodni, csüccs le melléjük és dicsérd a kölköket:)Előbb utóbb beindul a beszélgetés:)

2010. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is lettek új barátnőim akiket kismamaként "szereztem" be. Én még azt sem mondhatom, hogy csak a gyerek lenne velük a téma. Van olyan, hogy egy órán keresztül beszélnük telefonon, és amikor leteszem a telót, akkor hasít belém, hogy bakker, megse kérdeztem, hogy mi van a kisfiával..de abban a percben már csörög is a teló, hogy jajj, mi van a lányoddal, mert nem is beszéltünk a gyerekekről :)

Egyébként már a terhesgondozáson beszédbe elegyedtem a kismamákkal, első alkalommal csak köszöntünk, legközelebb már ismerősként üdvözöltük egymást, stb.

2010. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem keress olyan fórumot, ahol helyiek beszélgetnek, ott megismerheted őket és utána személyesen is találkozhattok. Én így csináltam, így van 8 új barátnőm. persze közben élőben is ismerkedtem másokkal és a fórumosokkal is találkoztunk többször is. Baba-mama klubban, zenebölcsiben is lehet ismerkedni. Vagy csak úgy séta közben, ha szembejönnek.

Nekem is ez problémám volt, mert 2 éve költöztünk ide és nem ismertem senkit, de mára már egyre több az isemrősöm.

2010. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!