Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok mennyire veszi ki...

Nálatok mennyire veszi ki apuka a részét a gyereknevelésből?

Figyelt kérdés

Mikor még picik nagyon, arra gondolok.

10 hónapos a fiam de semmit se segít arra hivatkozva hogy ő dolgozik.

Szabadidőm sincs ezmiatt semmi. Mar hülyének néz mindenki hogy nem voltam 10 honap alatt sehol a gyerekem nélkül. És kezdek besokallni is ettől. Ja de 10 perc szoli heti egyszer. Addig veszi át apuka. De altatni, pelenkazni se tudja. Etetni néha, amugy cicizik még. Én várok el túl sokat tőle? Hogy pl egyszer elmehessek gyerek nelkul baratnozni 2 órat? Nálatok hogy mukodik ez? Komolyan a szakitason gondolkodom, olyan szinten besokaltam. (Nagyszülői segitseg NINCS sajnos!)


2019. nov. 5. 23:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%

Hát kérdező....kb én is írhattam volna ki a kérdést. Az én gyerekeim apja se segít. Mondván,hogy ő dolgozik, pihen. Mi már odáig jutottunk,hogy külön szobában alszunk.Folyton fáradt, de néfélj ha a haverokkal kell lenni akkor ki lehet maradni ameddig akar. Nálunk már (nála) az a normális,mivel ezt ki is mondta,hogy mivel én vagyok a gyerekek anyja én nevelem őket,meg én foglalkozok velük minden tekintetben. Nekem kell!! Még a vécére is viszem magammal őket. Fürdeni úgy fürdünk,hogy ott vannak velem,vagy a 2 kisebbel fürdök,hogy egyáltalán fürödjek. És ez így van mindennel. Én még a boltba se mehetek a gyerekek nélkül, ami innen 5 percre van még gyalog is. Ennyit nem vigyáz a gyerekekre. A házimunkát is vagy megtudom csinálni vagy nem. Aztán meg az a baja,hogy nincs rend,nincs kaja,de ő semmit se tesz. Ha nem dolgozik reggeltől estig kint van az udvaron,csinál ezt azt. Én próbáltam vele beszélni, de folyton vita lett belőle,csak a maga hülyeségét nyomatja. Meg azt mondja,ha nem tetszik itthon én is mehetek dolgozni. Ő itthon marad és megcsinál mindent.Közben mikor a lányunkat voltam szülni,a fiúnkra az anyja vigyázott mindig,mert nem volt képes erre se.

Szóval én már rég itthagytam volna,ha lenne hova meg miből menni.

2019. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%
Ja, 21-es, de azért csak szültél egy második gyereket is... :D
2019. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
32%
21es akkor miért nem mész dolgozni?
2019. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem apja ivott, sosem foglalkozott vele és a tesójával. kb 10 éves lehetett mikor el is váltak anyósommal, és azóta feléjük sem nézett. Anyósom egyedül nevelte fel a két gyereket szinte.

Ennek ellenére férjem szerintem nagyon jó apuka. A kezdetektől segített a gyerekek körül mindenben- bár ez nem is jó megfogalmazás, mert nem segített, hanem teljesen egyenrangúak voltunk. Mind a három fiunk születésénél jelen volt, mivel szoptatni nem tudtam, így tápszeresek volt mind a három gyerekünk, ahogy hazaértünk a kórházból etetett, pelenkázott, minden este ő fürdette mind a 3-at, nagyon sokat foglalkozik, játszik velük. De ezt nem is feladatnak éli meg- szívesen foglalkozik velük- hiszen nagy rajongás vagy egymásért oda-vissza.

Már a legkisebb gyerekünk is iskolás,de leül velük tanulni is.

Nem is tudom elképzelni máshogy, és szívből sajnálom, ahol nem így működik a család. :(

2019. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
83%

23-as Te vigyázol a gyerekeimre? A kicsi 10 hónapos lesz, a nagyobb 2. Hova rakjam őket?

De nem a munkával van bajom. Hanem avval,hogy anya meg apa vagyok egyben.

Ja és mégvalami!!

Nem kértem a véleményedet!!!

2019. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Coffelia ***** válasza:
100%
Az én férjem a kezdetektől fogva csinál mindent. Igazából együtt tanultunk bele és jöttünk rá arra, hogy a picinknél mi hogy működik, és nem az volt, hogy én tudtam először és elmagyaráztam neki. Közös élmény volt minden. Már a szülés után mondta, hogy amikor ő épp otthon van, mindig fog pelenkázni, és így is tett. A fürdetést mindig együtt csináltauk, ha otthon volt. A munkája miatt több egész szabadnapja volt egy héten, viszont a munkanapjain soha nem jött haza éjfél előtt. Élő, ápolt kapcsolata van a fiával, tudja a dolgait, ismeri, figyel rá.
2019. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!