Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit csináljak, ha a gyerek...

Mit csináljak, ha a gyerek azt hiszi, a gondozó veszi el őt anyától? (beszoktatás)

Figyelt kérdés

kb a többi gyerek miatt szinte semmit nem foglalkoznak vele, többször tűnt fel, hogy a gyerek kezdeményezett de a gondozó épp másik gyermeket presztrált. így nem alakul ki kapcsolat a gondozó és gyerek között. (pedig sokszor irányítottam én oda hozzá és hívtam erre fel a gondozó figyelmét, aki valamennyire próbálkozott azért venni a lapot, de nem volt elég ahhoz, hogy elfogadja a gyerek a gondozót)

sőt. mivel akkor veszik csak át szinte ha kimegyek, teljesen logikus, hogy a gyerek összekapcsolta magában ha jön a gondozó, anya megy, tehát a gondozó miatt vagyunk szétszakítva...


ez odáig fajult, hogy a gondozó ha egy kedves szót is szól hozzá, a gyerek már menekül hozzám...


hogyan tovább?


2015. dec. 2. 20:45
 1/4 A kérdező kommentje:
18 hónapos
2015. dec. 2. 20:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még túl kicsi, olyan típus? Még egy picit nem tudsz várni a dologgal?
2015. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem lehet ha nagyobb lenne is így lenne..?

elvégre tényleg csak akkor vannak jelen, amikor engem kiküldtek..

2015. dec. 2. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is pici még ehhez. Én megértem, ha muszáj a gyereket bölcsibe tenni. Nem lehet, hogy a gondozónőel van a gond? Elvileg 2 gondozónő van egy csoporttal nem? Szerintem a gondozónő is tudhatná, hogy ha van a csoportban olyan gyerek, aki épp beszokik, akkor vele kicsit többet kell foglalkozni. Nem tudom, lehet másik bölcsi jobb lenne, ha megoldható. Te vagy azt írta, hogy nagyon fáradt vagy a bölcsi után nem?

Azokból kiindulva, amit ott is írtál, én úgy gondolom, hogy a gondozónők hozzáállása sem a legjobb.

2015. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!