Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szeptembertől bölcsődés a...

Szeptembertől bölcsődés a fiam, már riogatnak előre a betegségekkel?

Figyelt kérdés
Mivel most múlt 2 éves és úgy alakult hogy semmilyen gyermek közösségben nem volt, ezért egyszer sem volt beteg idáig. Mivel szeptembertől kezdi a bölcsit, már előre riogatnak minket, nah most aztán ősztől tavaszig nátha és egyéb betegségekben fogunk szenvedni. Illetve ez az állapot, egészen nagycsoportig is eltarthat. Eddig nem volt beteges, törvényszerű, hogy ezután változni fog?

júl. 29. 09:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9 nagyon köszönöm igen hasonlókat meséltek az ismerősi körben, hogy erre hirtelen készülni lehelten és október novembertől beteg lett az egész család.
júl. 29. 11:07
 12/18 A kérdező kommentje:
10: Igen mi is erre készülünk, szökőévente voltunk eddig náthásak is, majd most kíváncsi leszek, hogyan viseljük a betegségeket. Azt mondják, hogy a szülőknek is nehéz ilyenkor egészségesnek maradnia
júl. 29. 11:08
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Oktobertol majusig beteg az egesz csalad 2 eve. Nalunk a falusinovi gyujto, ez a legrosszabb, 13 telepulesrol jonnek a gyerekek,betegen es sok a hatranyos helyzetu akit nem kuldenek haza betegen sem, mert az oviban lrgalabb kap enni. De akkor is felhaborito. 2 eve gyakorlatilag alig dolgozom , mar a sajat anyam is azt mondta reg kirugott volna. A kis takony hagyjan ,covid, infkuenza, skarlat 2x, kez lab szaj, nah itt uvoltott az iskolas is 1 hetig,fulgyulladas, streptococcus mandula gyull 40C, kotohartya ,egy bakterialis, egy virusos. A bakt.2 hetig tartott! Per fő. Most jun kozeoen kivettem az ovibol es nem beteg azota, hat teljesen, tisztara fura. Igy ugyan egyutt jincs szabink,felvaltva vigyazunk ra,nincs nyaralas, de bealdoztuk, hogy a fertobe ne kelljen bevinni,mert amig jart, addig meg juniusban is full takony volt. Nekem az eletem megkeseritoje ez, a sok gyerek korsag. 2 hetnel tovann sosem jart meg a 2 ev alatt. A 3.evet kezdjuk, kivancsi leszek.
júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13 ezt még olvasni is szörnyű, igen hallottam, hogy kisebb falvakban mi van...Még sokkal betegebbek az emberek, mint a városban. Amikor tehetitek ti betegen bementek dolgozni?
júl. 29. 16:52
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem be betegen,keptelen vagyok bebuszozni olyankor. Ha mazlim van,hamar elkapom es egyutt gyogyulunk, ha utana akkor meg sajat jogon is tappenz... gondolhatod.
júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15 igen a tp kész anyagi öngyilkosság ha havonta kell menni, nálunk eddig is megvárta a lappangási idő végét, amikor jól volt mi akkor lettünk betegek
júl. 29. 17:25
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez pont így lesz. Kisfiam sosem volt beteg, mielőtt elkezdte a bölcsit, azután szinte állandóan köhögés+orrfolyás. Nálunk akkor nem veszik be, ha 5 percenként folyik az orra.
júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly ősszel kezdtük a bölcsit. Nálunk is beteg az egész család kb. októbertől áprilisig. 1-2 hetes szünetek vannak, és kezdődik elölről. Én mindent elkapok a kisfiamtól. Nátha tényleg alap, az el sem múlik igazán tavaszig, csak többször influenzába csap át (végtagfájdalom, magas láz, köhögés, meghalok...), kötőhártyagyulladás, hányós-hasmenéses vírus, lepkehimlő. Már hangoztattam itthon, hogy ha ez most is így lesz, inkább maradok még itthon és kiveszem a bölcsiből.
aug. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!