Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy van ez a munkáltatói...

Hogy van ez a munkáltatói igazolás?

Figyelt kérdés

Szeretném a gyerkőcöt bölcsibe adni, a bölcsőde ezeket mondta:


- az édesapa munkáltatói igazolását nem fogadják el, csak az anyáét (együtt élünk, de nem vagyunk házasok)


- én most állnék munkába, feltéve ha gyerek sikeresen beszokik. de a bölcsibe csak munkáltatóival vagy szándéknyilatkozattal veszik be. na most ha nem szokik be, akkor kvázi hülyét csinálok magamból a munkáltatónál, hogy mégse megyek oda dolgozni. hogy lehet úgy csinálni hogy jól jöjjek ki?


állami bölcsiről van szó


júl. 21. 17:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%

12-es vagyok, nem tudom ez lehet varosonkent eltero. De amikor a most 5 eves feltesomnak surgosen kellett bolcsi,mert neveloapam lelepett anyam mellol, amikor 1,5 eves volt, akkor a csaladsegitohoz fordult es talaltak neki helyet bolcsiben. Nem helyben, utazni kell kicsit, de megoldottak.


Szoval erdemes ezt az utat is megprobalni.

júl. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
16%

Dehogynem, VAN olyan gyerek, aki nem szokik be!

Húgom kisgyereknevelő 20+ éve. Mindig van olyan gyerek a csoportban aki végig bömböli a bölcsit

Amikor a kisfiam szokott be is volt egy gyerek, aki reggeltől délutánig az ablaknál pityergett és semmibe nem lehetett bevonni, alig evett-ivott, mindenkinek csak annyit tudott mondani, hogy anya.

júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
16%
De van olyan hogy nem szokik be. Nalunk oviban volt egy kislany aki vegigsirta a 3 evet, napkozben is, ez van, de attol meg dolgozhatsz, nem teszik ki, mondjuk kedvelni nem fogjak, de ez ritka.
júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!