Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mikor kell leadni a munkáltató...

Mikor kell leadni a munkáltatói igazolást?

Figyelt kérdés

Jelentkezéssel együtt leadtam még hónapokkal ezelőtt, de akkor mondták hogy még azt nem kellett volna, mert elévül addigra mire kell, meg még ráér, de azt nem mondta igazából hogy mikorra kell pontosan.

Még nem jeleztek vissza hogy felvették-e a gyerkőcöt, majd akkor mindenképp rákérdezek,csak most még nem akartam csak ezzel telefonálni,hátha tudja itt valaki.


máj. 28. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk a jelentkezéssel együtt is le kellett adni egyet, ez a baba 3 hónapos korában volt, majd csak 2 évesen megy bölcsibe. Akkor azt mondták 2 héttel a konkrét kezdési időpont előtt kell majd újra leadni és akkor már aktívnak kell lenni, azaz a szabadságot tölteni.


Nyilván ez is bölcsinként változhat.

máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk a kezdés előtt kell leadni. Én is egy évvel ezelőtt jelentkeztem a bölcsibe, most küldték ki a felvételi értesítőt, szeptemberben kezd majd a kislányom, a kezdés napjára kell vinni a munkáltatóit, a jelentkezéshez nem kérték.
máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk csak kezdés előtt kell frissen. Egy évvel korábban jelentkeztünk, mint kezdené a bölcsit.
máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a konkrét kezdés előtt 2 héttel kértek minden papírt.
máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beiratkozáskor is kellett, illetve amikor elkezdte akkor is.

Mi pl november 6án kezdtük. Az enyémet aznap már vittem is. De a férjemét csak 2héttel késöbb tudtam, azt mondták semmi baj.

máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szándéknyilatkozattal meddig lehet bölcsis a gyerek?
máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!