Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy van ez a munkáltatói...

Hogy van ez a munkáltatói igazolás?

Figyelt kérdés

Szeretném a gyerkőcöt bölcsibe adni, a bölcsőde ezeket mondta:


- az édesapa munkáltatói igazolását nem fogadják el, csak az anyáét (együtt élünk, de nem vagyunk házasok)


- én most állnék munkába, feltéve ha gyerek sikeresen beszokik. de a bölcsibe csak munkáltatóival vagy szándéknyilatkozattal veszik be. na most ha nem szokik be, akkor kvázi hülyét csinálok magamból a munkáltatónál, hogy mégse megyek oda dolgozni. hogy lehet úgy csinálni hogy jól jöjjek ki?


állami bölcsiről van szó


júl. 21. 17:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
30%
Úgy, hogy bölcsibe jár és pont. Megszokja. Ha meg amúgy is lenne lehetőséged még egy évet otthon lenni minek akarod beiratni? Nagyon helyes hogy munkáltatóit kérnek, az vigye akinek valóban szüksége van rá. Így sem lehet kiszűrni azokat, akik szimplán megunták a saját gyereküket és inkább dolgozni mennek, bár nem lenne rá szükség.
júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%

De 11-es, most komolyan, mi kozod/kozunk van nekunk ahhoz, hogy mas miert megy vissza dolgozni?

O dolga!

Fuj de utalom az ilyen elore itelkezos, de amugy azt se tudja mirol van szo embereket. Lehet az az anya, aki hamarabb megy vissza dolgozni, csak azert, mert mar nem birja otthon tovabb, az nagyon is jol tette. En nem vagyok ebben a helyzetben most meg, de ki tudja, lehet leszek.

De ha mast feltolt a munka es utana ujult erovel tud delutan a gyerekevel foglalkozni, akkor legyen igy!

A bolcsi nem egy rossz dolog egyebkent sem.

júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
14%
Az, hogy van akinek a megélhetése múlik azon, hogy van-e hely a bölcsiben, mert mondjuk a férje meghalt, megbetegedett, vagy bármi történt ami miatt a gyerek éhezne ha anyuka nem tud dolgozni. És az ilyen hirtelen ömegvalósítani akaró, türelmetlen, felelőtlenül gyereket vállaló, unatkozó emberek azzal hogy nem bírnak ki a gyerekükkel 3 rohadt évet sem elveszik a helyet. Ez a véleményem, ez van. Nyilván a megoldás inkább az lenne ha sokkal több bölcsi lenne, és akkor nyugodtan le lehet adni a megunt gyerekeket anélkül hogy erősen kicsesznénk másokkal.
júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%

A tobb penz mindig jol jon, akkor is, ha lehet nem ez az elsodleges motivacio.

Ismetlem, nincs kozod hozza. Egyszeruen engedd el. Hala istennek nem a te tiszted megitelni, hogy kinek jar a bolcsi es kinek nem.


Bar azt se tudom mibol gondolod, hogy ne talalnanak surgos esetben helyet valahol, ha muszaj lenne.

júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy előttem írják, minden gyerek beszokik. Amikor beirattam a fiamat, egyáltalán nem mondtak olyant, hogy csak akkor maradhat, ha beszokik. Másik bölcsődében egyik barátnőm fiánál sem volt ilyen.
júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%
Egy esetben nem szokik be a gyerek, ha anyuka nem tudja elengedni. Az öcsém esetében pl. így volt. Késői gyerek volt, ráadásul végre fiú a lányok után, így anyukám szeme fénye lett. 3 hétig ordított, majd elérte a célját, így nem kellett mennie. Végül a papám vigyázott rá fél évig, míg anyu dolgozott. Utána az oviba simán beszokott.
júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
57%

"Bar azt se tudom mibol gondolod, hogy ne talalnanak surgos esetben helyet valahol, ha muszaj lenne."


Esetleg tapasztalatból? Mire nagy nehezen bejut a gyerek világossá válik, hogy mi az oka. Pl nálunk 3 anyuka egyáltalán nem is dolgozott. Bölcsiből reggelente jártak fel egymáshoz kávézgatni, programozni. És nem is titkolták. A bölcsi meg leszarta, a munkáltatóit megkapták az elején aztán felmondtak. Én meg várhattam plusz fél évet, hogy dolgozhassak, ami miatt hitelt vettem fel, amit a mai napig fizetek. És nem én voltam az egyetlen. Úgyhogy igen, páros lábbal rúgnék ki mindenkit aki nem nyomós indokkal jelentkezik, aztán lehet menni magánbölcsibe. Sajnos igazad van, semmi közöm hozzá, de véleményem van, tessék elengedni ha nem tetszik.

júl. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%

"Bar azt se tudom mibol gondolod, hogy ne talalnanak surgos esetben helyet valahol, ha muszaj lenne."


Nekem szülés után megszűnt a munkahelyem, apuka időközben lelépett. Nem találtam a gyereknek bölcsit, mert mindenhol teltház volt és sajnálják, de ez van, próbáljam meg jövőre, de mivel 2.5 éves múlt a kisfiam, így ajánlották az ovit is, de ott sem volt hely. Fél év múlva hívtak az egyik bölcsiből, hogy lett egy szabad hely, az is úgy, hogy egy anyuka visszamondta.

júl. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%

17


Persze. Rendkívül hihető, hogy 3 anyuka is felmondott csak azért, hogy kavegazthassanak amíg a gyerekek bölcsiben vannak.

júl. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy apuka m.igazolását nem fogadják el, hiszen attól, hogy apa dolgozik még anya lehet otthon a picivel, ezt akarják kiszűrni.

Előbb utóbb be fog szokni, ne aggódj, de neked is úgy kell hozzáállni!

Esetleg ha van ismerősöd akinek van vállalkozása, akkor megtudod vele beszélni, hogy jelentsen be egy hónapra, te kifizeted a járulékokat, ő meg odaadja az igazolást. Senki nem fogja a bölcsiből ellenőrizni.

júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!