Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kisgyermeknevelői okj szakmát...

Kisgyermeknevelői okj szakmát mennyire nehéz kitanulni?

Figyelt kérdés
Az okj-ra gondolok, és nem az egyetemi szakra.
júl. 5. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Kitanulni tapasztalataim szerint nem nehez. Dolgozni benne annál inkább, ott arcul csaphatja a valóság az embert, és itt főként nem a gyerekekkel való foglalkozásra gondolok, hanem a női társaságra.
júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hányszor kérdezed még meg?
júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tantárgyakra voltam kíváncsi mennyire nehezek.
júl. 5. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudhatjuk, hogy neked milyenek a tanulási képességeid.
júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ember. OKJ. Nem nehéz. Már hogyha szorult beléd némi értelem és szociális érzékenység. Én csináltam egy felső fokú okjt aztán egyetem. Össze se lehet hasonlítani. És család, gyermekjoleti munka mellett.
júl. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt nehéz, de mégis sikerült 1-2 embernek megbukni. Akit érdekel a téma annak tuti simán megy az írásbeli. Gyakorlat se nehéz.
júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A gyakorlat neked miből állt?
júl. 6. 13:22
 9/10 babyboom567 ***** válasza:
29%

Kérdező!

Ha ilyen kérdéseid vannak akkor ez a dolog(hivatás) NEM NEKED VALÓ!

Ez kizárólag annak való akit ez annyira vonzz,hogy BÁRMENNYIT képes tanulni érte.(és azért azt sem felejtsd el,hogy folyamatosan vannak továbbképzések)

júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Pannon érdekel akkor ott 120 órát kell letölteni egy szabadon választott bölcsiben, majd két hetet egy kijelölt gyakorló bölcsődében ahol majd vizsgázol gyakorlatból.

KELL tanulni folyamatosan, de simán teljesíthető.

júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!