Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Oltásokra megy veletek a párotok?

Oltásokra megy veletek a párotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9hónapos a kislányom és eddig minden oltásra és státuszra eljött velem a gyerek apja.Mindván,hogy ő ott szeretne lenni.Engem ez nem zavar én örülök neki,hogy próbálja kivenni a részét.Anyám viszont baszoktat azzal,hogy nem vagyok képes elvinni a gyereket egyedül.
2019. júl. 14. 23:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem. Pár hónapos korában viszont mindig a férjem vitte egyedül, utána én. Szerintem semmi ciki nincs abban, ha együtt viszitek de, idömilliomosnak kell hozzá lenni, mert a másik fél mást is csinálhatna abban az időben. Anyádnak amúgy semmi köze hozzá.
2019. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Soha nem jött egyik gyereknél sem, dolgozik 6-18-ig.
2019. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hálistennek a többség egy gondolkozással van velünk.A 8.ik hozzászólónak uzenem,hogy örülök neki,hogy fent bírt akadni a felnőtt gondolkodásomon.Jár a taps.
2019. júl. 15. 11:15
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nem dolgozik szívesen elvisz, elkísér, ha dolgozik akkor nyilván egyedül viszem.
2019. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Coffelia ***** válasza:
Mindig eljött, amikor épp nem dolgozott, ez neki természetes volt. Ez nem arról szól, hogy én ne lennék képes egyedül hanem a gyerek és az apja közti kapcsolat épüléséről.
2019. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!