Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Belenyalt az illatosítóba...

Belenyalt az illatosítóba lehet tőle baja?

Figyelt kérdés

A kisfiam 10 hónapos.Bement a wc-be majd kivette a wc-ből az illatosítót. Mikor megláttam a kezébe egyből elvettem de azt viszont nem tudom hogy bele is nyalt e. Kérdésem a következő ha belenyalt lehet tőle valami baja?

Nem kérek felelősségről szóló kommenteket mert azt gondolom hogy egy mászó gyerek előtt lassan semmi sem akadály. És biztos mással is történt hasonló eset. Köszönöm



#illatosító #Bref. Belenyalt
2019. márc. 5. 09:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szuper!
2019. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Csukd be az ajtót, és hajtsd le az ülökét. Ennyi
2019. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
Megjött a lepontozós okoska. Gratulálok. Ennél nagyobb örömed ne legyen.
2019. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon felelötlen vagy.

Egy ajtót nem tudsz becsukni? Mit csinál s, ha majd valahonnan leugrik, vagy kiugrik az ablakon ne adj Isten? Akkoris fölhívod majd a kórházat. Föl is jelentenek gondatlanságért!

2019. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen idiótákkal kérdező!
2019. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Ha csak megnyalta volna, attól nem lenne baja.

Ha megette/ lenyelte volna egy részét, attól már lehetne.

2019. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Te biztos egy tökéletes és felelősség teljes ember vagy. Nagyon gratulálok. Meghívhatod magad egy fagyira :)
2019. márc. 15. 10:51
 18/18 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig köszönöm aranyosak vagytok
2019. márc. 15. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!