Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi van ha a kislányom véletlen...

Mi van ha a kislányom véletlenül belenyalt a körömlakkba? Lehet tőle komolyabb baja?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak megnyalta, nem lesz semmi baja. olyan kis mennyiség tapadhatott a nyelvére, hogy észre se fogja venni :))) Lesz ennél még rosszabb is, amit megeszik, megnyal, nyugi :)) Az enyém pl. egyszer szétkent és megevett egy egész doboz popsikrémet..hogy mennyi került a pocijába, nem tudom, de biztosan jócskán :) Ma már 14 éves, makk egészséges nagylány. Akkor még hasmenése lett a krémtől :))
2010. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz semmi baja. Az tényleg nagyon kevés.

Az én fiam, egy hete (18 hós) konyakot ivott :)

Fent volt az asztalon a pohár, a kis okos, odatett egy műanyag tálat, fel állt rá, és mire odaértam a konyak a pociban volt, baromi jó kedve volt, kb fél óráig, aztán úgy elaludt, mint egy kisangyal. Keresztlányom meg ablaktörlőt ivott (clin), hála .. neki sem lett baja.

Hugommal meg tyúkszart etettem (okos kislány voltam ám :)), makk egészséges mindenki. Úgyhogy nyugi, nem lesz baja neki sem!

2010. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!