Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Belenyalt az illatosítóba...

Belenyalt az illatosítóba lehet tőle baja?

Figyelt kérdés

A kisfiam 10 hónapos.Bement a wc-be majd kivette a wc-ből az illatosítót. Mikor megláttam a kezébe egyből elvettem de azt viszont nem tudom hogy bele is nyalt e. Kérdésem a következő ha belenyalt lehet tőle valami baja?

Nem kérek felelősségről szóló kommenteket mert azt gondolom hogy egy mászó gyerek előtt lassan semmi sem akadály. És biztos mással is történt hasonló eset. Köszönöm



#illatosító #Bref. Belenyalt
2019. márc. 5. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%

Azt a wc-be lógathatósra gondolsz?

Azt láttad volna rajta szerintem ha belenyalt,tömény vegyszer gondolom rettentő keserű lett volna.

Mi mindig lecsukjuk amúgy a wc-t mióta gyerek van, pont ezért hogy ne tudjon belenyúlni,mászni.

2019. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen arra gondolok. Sosem hajtom le a ec-t. Ajtót mindig becsukom de most csak behajtottam. Ezt persze egyből észre is vette :( énis ebbe bízom hogyha bele is nyalt olyan rossz íze volt hogy nem akarta megtenni mégegyszer. Köszönöm válaszod
2019. márc. 5. 10:06
 3/18 A kérdező kommentje:
Sosem hajtom le a wc-t( bocsi előbb elírtam)
2019. márc. 5. 10:06
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ha megnyalta volna, sírna, vagy fájtatná a nyelvét, száját. Ha nincs semmi ilyen jele, nem hiszem hogy megkóstolta. Ha nagyon nyugtalan vagy, hívd fel a Heim Pál kórház toxikológiai ügyeleti számát. [link] Nekünk mindig nagyon kedvesen segítettek, adtak tanácsot.

Amúgy tudom hogy off, de a WC-t érdemes lecsukni, mert lehúzáskor teleköpi az egész helyiséget pisi és baci permettel.

2019. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Mindig hajtsd le a vécét. Nemcsak a gyerek miatt, hanem lehúzásnál pl fröcsög ki belőle a víz. AMit ugyan nem észlelsz, mert olyan apró cseppekben, de nem egészséges, hogy az egész helységet beteríti. No meg a vécé ajtót sem hagyjuk nyitva, ne jöjjenek a szagok az egész házba.


A kicsi arckifejezésén észrevetted volna, ha belenyal, igencsak fintorgott volna. Nem finom az illatosító, az biztos.

2019. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Deha mégis bele nyalt volna akkor sem lenne nagy gong igaz? Remélem max egy jóképű hasmars. Ez legyen a legnagyobb baj. Aggódom
2019. márc. 5. 10:23
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves 10:19

Akkor is hívhatom ha csak ezt kérdezném? Nem lesz bajukra?

2019. márc. 5. 10:25
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Nyugodtan hívhatod. Én is többször kérdeztem náluk telefonon, mert a kissebbik lányom mindent a szájába vett, a kertben talált gombától, a homókozóban kitúrt egy szem bogyóig. (elég volt 5 másodpercre félrenézni. A gombánál pl. Annyi volt , hogy kb 5 méterrel mentem utána, amikor ő már befordult a ház sarkánál.Mire utolértem, már a kezében volt a gomba, de nem tudjuk megkóstolta-e. Nem lett semmi baja. :)
2019. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Ja még annyi, hogy ha megvan a csomagolás, nézd meg rajta mit tartalmaz. Gondot a nem-ionos felületaktív anyag okozhat, ami maró hatású, de akkor tuti nem játszadozna boldogan a gyerek.
2019. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm.Felhívtam a kórházat.azt mondták semmi olyan toxikológiai anyag nincs benne ami mérgező lenne.nem igényel semmi további dolgot
2019. márc. 5. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!