Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lehet ez? Bővebben lent

Mi lehet ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok,2 hónapos babám hője ingadozó.(0,5 levonva) 37,9 volt,rá 10 percre már csak 37,6.Ez normális?Nyűgös,sokat sír.Kakija ma 2 alkalommal volt nagyon sötét zöld színű,de ez ahogy tudom lehet antibiotikumtól,bár már 4 napja nem kapja.(Sumamed szirup)

Kúra után rögtön elkezdtem adni neki probiotikumot (biogaia)

Nem tudom mennyire lehet összefüggésben az antibiotikummal,Olvastam hogy bélhurut tünete is lehet.

Minden választ nagyon szépen köszönök


2018. aug. 23. 20:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem van itthon protexin restore,az jobb lenne probiotikum terén?
2018. aug. 23. 20:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért méregeted 10 percenként? Egyébként gyermekorvos!
2018. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha még beteg vissza kellene vinni orvoshoz,mert a 37.9 37.6 is már hőemelkedés az első érték már majdnem laz.Ha digitális lázmérővel mérted akkor talán kicsivel rövidebb ideig tartottad bent talán azért a különbség.De 10percenkent ne mérd neki mert tuti nem kellemes érzés.

Biogaia-tol nálunk egész sötét lett a pici kakija szóval lehet akár attól is de így hogy majdhogynem lázas én biztonsag kedvéért tuti dokihoz vinnem.

2018. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza dokihoz, és ne mérd ilyen sűrűn, felesleges. A biogaia nekünk bevált, a protexin semmit nem ért.
2018. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!