Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hány kiskanál nurofenből?

Hány kiskanál nurofenből?

Figyelt kérdés
23 hónapos kislányomnak szeretnék nurofent beadni, de az adagoló nincs meg, így kiskanállal szeretném neki beadni, csak nem tudom hány kiskanállal lehet. Minél hamarabbi válaszokat szeretnék ha lehet.
2018. jún. 30. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Súlyra van, nem korra.
2018. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem korra, itt a kérdés hogy HÁNY KISKANÀL mert az adagoló nincs meg hozzá
2018. jún. 30. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
De honnan tudjuk ha nem mondod meg a súlyát?? Az interneten egyébként fent van hogy egy teás/kávéskanál hány matek, megnézed a betegtájékoztatót, és kb egy 5-es szintű matekfeladatot kapunk.
2018. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
A teás kanál, ami alatt ugye nem a kis kávéskanalat, hanem annál nagyobbat értem, az 5 ml-nek felel meg.
2018. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék kiskanállal és tanácsot se, hiszen a kiskanalak elég sokféle méretűek (akár kicsinek, akár kávésnak, akár babakanálnak hívjuk épp). Keress valami mérőedényt (cumisüveg?), amiből jobban meg tudod becsülni vagy szaladj el patikába, szerintem tán még ingyen is adnak neked valami rovátkázott mérőkanalat.

A betegtájékoztatót meg megtalálod interneten.

[link]

2018. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 babyboom567 ***** válasza:
100%
10 forint fecskendő a gyógyszertárban,ne kiskanalazz.
2018. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat és a leoltó kioktató válaszokat
2018. jún. 30. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
5 milit szoktam nekik adni. Ami nálunk egy normál evőkanálnyi majdnem. Tehát egy evőkanalat ha háromnegyedig töltesz,akkor adhatod neki!
2018. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!