Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ugy felek hogy a 2 honapos...

Ugy felek hogy a 2 honapos babam elkapja az influenzat!? Mozgalmas hetvegenk volt, es csak ez motoszkal a fejemben. Foleg hogy keves anyatejet eszik, tobbet kell potolni. Ti hogy vagytok ezzel? Volt valakinek ilyen pici babaja beteg?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
nem az anyatejen múlik, egy 2 hónapos még nem tud ellenállni az influenzának akkor se ha napi 15x eszik anyatejet. neked kéne megteremtened a feltételeket, hogy ne kerüljön olyan környezetben ahol van hordozó. ezzel ne foglalkozzál, ne utólag rágódj
2015. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előtte kellett volna aggódni és nem hurcibálni ilyenkor. Utólag semmit sem tehetsz. Amyatejtől meg nem függ h elkapta vagy nem.
2015. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jajj, első vagyok. nem azt akartam írni, hogy ne foglalkozz ezzel, hanem hogy EZZEL FOGLALKOZZÁL! mármint ne vidd olyan helyre...
2015. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vittem. Vendegek voltak. Holnap meg vizsgalatra kell vinni. De ennyi erovel az apja is hazahozhatja a munkahelyrol. Csak feltem.
2015. febr. 16. 11:40
 5/10 anonim ***** válasza:
influenza oltást kapnakcsak nem tudom a 2,vagy 4 hónaposnál-e. ha mentek valahová,vigyetek kézfertőtlenítőt, apuka is a munkába ha olyan helyen dolgozik,ezzel valamivel kevesebb bacit visztek haza. a gyerekrendelőben ne vidd közel másokhoz, a lehető legkevesebb felülethez érjetek hozzá
2015. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ja és a vendégeket ki kell tessékelni,ha betegen jönnek.

5-ös

2015. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem voltak betegek, de lappanghat bennuk nem?
2015. febr. 16. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:

elképzelhető. ezért kell az alapos kézmosásra figyelni,meg megkérdezni tudnak-e róla,hogy volt a közelükbe beteg. mást nem tudsz csinálni,nem tudod hónapokra eltiltani mindenkitől,hogy ne is lássák.

5-ös

2015. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat igen, csak en is tulzasba viszem az aggodast.
2015. febr. 16. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Leírhatjuk húszan is, hogy ne aggódj, ha aggódós vagy. Én ilyenen soha nem.idegeskedtem. Búra alatt nem tudom nevelni, nem is akarom. Ha elkapja, elkapja, majd kigyógyul belőle. Betegek közé nem viszem, betegen se jön hozzánk senki, mindenki tisztában van a higiéniás szabályokkal. Ennél többet nem tudok és nem is akarok tenni. Én is, férjem is hozhatunk haza betegséget akárhonnan, ezen felesleges aggódni. De te úgy is fogsz, mert ilyen típus vagy.
2015. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!