Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 8 hónapos lesz, és már 2x...

8 hónapos lesz, és már 2x volt beteg?

Figyelt kérdés
Teljesen elkeserít,h már másodjára, beteg a kislányom, úgy h antibiotikum is kell! Még csak 8 hós lesz, és anyatejet kapott, és még kap, amiért jól megküzdöttünk. Azt hittem, majd mindentől megvédi,és tessék...vagy ennyire gyenge a babám? Más anyatejes baba is volt beteg? Általában vírus, most torokfájós, lázas stb, amit összeszed, pedig nincs sokat közösségben, nagytesó sincs!Vélemények, tapasztalatok? Más anyatejes és nem anyatejes babánál is előfordult h ennyiszer volt beteg???
2014. ápr. 1. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is anyatejes még mindig, 9hónapos. 2x volt beteg ( bár én nem adtam be az antibiotikumot, mert nem volt láza, védőnő sem javasolta. 3nap ill 1hét alatt meggyógyult). Én is totál kiakadtam, hogy az anyatejnek meg kellene védenie. A dokink szerint nem baj, ha átesik ezeken, mert a szerezete később felismeri és tud védekezni ellene.
2014. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi nem lesz semmi baja töle. elsö gyerek? csak mert többedik gyereknél ha a nagyok ovisak sulisok, nagyon gyakori a betegség ha szopik ha nem.
2014. ápr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első, nincs nagy tesó..mikor először beteg volt, tényleg gyerekek között volt látogatóban, akik köhögősek - taknyosak voltak, így nem annyira csodálkoztam, h elkapta...de most szinte sehol nem volt, mi sem vagyunk betegek, és 39 fokos láza van, piros a torka, és kell neki az antibiotikum, amit nem is értek h miért adtak...mivel valószínű h vírus....vagy ha ekkora láz van, akkor már kell???Sajna nem veszi el a cumisüveget, a tejcsim meg már nem annyira elég neki, kispohárból pár kortyot iszik, de az most nem elég!Nem tudok folyadékot pótolni normális mennyiségben neki, mert nem hajlandó a cumit elvenni.....
2014. ápr. 1. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, de lehet volt egy másik első, mert én nem írtam/kérdeztem nagyobb testvért/társaságot. Na de ez lényegtelen. Mi amúgy járunk baba-mama tornára és valószínű ott szedte össze sajnos. Úgyhogy most egy darabig nem megyünk. Ha nem iszik, és ilyen magas láza van, akkor biztos, hogy kell neki az antibiotikum!

Nem akarlak ijesztegetni, de ezzel nagyon vigyázz,mert ha nincs meg a kellő folyadék ill. táplálék az nem jó, irány az ügyelet!

Minnél több cici, cumisüveg, pohár, bármi, csak egyen, igyon!

2014. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!