Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Horghurut (bronchitis) csecsem...

Horghurut (bronchitis) csecsemokorban. Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mennyi idos volt a kicsi, mennyi ido alatt mult el, etvagya hogy alakult? 3,5 honapos a kisebbik fiam, gyakorlatilag 2 honapja szivjuk az orrat, ebbol lett horghurut (lejjebb ment akorokozo), antibiotikumot, koptetot, horgotagitot kap. Amugy is rosszevo (anyatejes, keveset eszik es hizik a kezdetektol, de semmilyen potlast semmibol sem fogad el), most viszont meg annyit sem eszik, mint eddig es nagyon fogy. Mar teljesen kivagyok, lassan 1 hete kapja az antibiotikumot, mikorra fog javulni, nalatok hogy alakult?

2014. máj. 21. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hetekig eltarthat.Amilyen picike,csoda,hogy nem kerültetek kórházba.Jobbulást!
2014. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Segítségként szeretném írni, hogy mi is hasonló problémákkal küszködtünk és ahogy nőtt a kislányunk még egy sor más tünet is előjött. Így mire 1 éves lett, elkezdtük a kivizsgálások tömkelegét (minden negatív lett, de a szüntelen hörgés-köhögés, fogyás, étvágytalanság, hasmenés, mozgásbeli egyre nagyobb elmaradás csak nem szűnt meg. Nálunk is volt mindenféle gyógyszer, hörgőtágító, antibiotikum, stb., de semmitől nem gyógyult és ezekre a gyógyszerekre még rosszul is reagált. Éjjel-nappal bújtam a netet megoldás után kutatva és rábukkantam az oltáskárosodási szindrómára és a homeopátiás oltáskivezetésre. 1 éves korában kezdtük el a kivezetést és a tünetek szépen lassan megszűntek.A DPT (2,3,4 hó) okozta minden bajunkat. A 18 hónapos DPT-t sikerült 4 hónappal eltolni, 2 hete kapta meg a kislányom. A tünetek visszajöttek. Most újra oltáskivezetés folyik. Kérlek, ha nem is az a probléma a picivel, keressetek fel egy homeopata orvost, akivel meg tudjátok ezt beszélni, még ha nem is vágtok ebbe bele. Kitartás, mi is átéltük és éljük ezeket a mindennapokat.
2014. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi szepen, hogy irtatok!

Azota szerencsere tiszta lett a tudeje, nem kohog, nem szivjuk az orrat (lekopogom), most tok jol elkezdett hizni.Neha meg horog, de nagyon ritkan.

Elgondolkodtattal, kedves masodik. A heten kapta volna a 4 honapos oltast, de hiaba vol mar tiszta a tudeje, nem engedtem beadni, jovo hetre eltoltuk. Azert nem hagytam, mert a 2 honapos es 3 honapos oltas utan is majdnem egy hetre teljesen elment az etvagya, mindketszer lefogyott es alig gyoztuk elerni, hogy visszahizzon. A 3 honapostol be is lazasodott, alig par oraval az oltas utan es 3 napig hoemelkedese is volt (pedig allitolag a 3 honapostol ritkan szoktak). Mivel epphogy meggyogyult most es vegre elkezdte visszaszedni magat es hizni, ezert kertem a dokit, hogy halasszunk 10 napot az oltassal, nehogy megint visszatuhanjon.

Nem hallottam meg ilyen oltaskivezetesrol, bevallom homeopatiarajongo sem vagyok, de ennek tuti utananezek. A batyjanak soha semmi baja nem volt az oltasoktol, pedig mi tenyleg minden ajanlottra is otatunk, ezert is volt feltuno, hogy a kicsi ilyen erosen reagal rajuk.

A mozgasa neki eddig rendben.

Koszi a tippet!

2014. jún. 7. 09:05
 4/4 anonim válasza:
Örülök, hogy minden rendben van és remélhetőleg akkor Nektek nem is lesz szükségetek ilyesmire, mint amibe mi belevágunk, de azért jó tudni szerintem a szülőknek arról, hogy ilyen is létezik, mert akkor másoknak is tudtok segíteni. Amúgy nekem is van egy 8 éves lányom is és neki sem volt semmilyen problémája az oltásoktól, mi is a mostani kislányunk miatt kezdtük el a homeopátiát.Nekünk bevált.Akkor jó egészséget kívánok a picinek!
2014. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!