Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki gyerekének Bronchi...

Volt valaki gyerekének Bronchitise? Mivel kezelték?

Figyelt kérdés
11 napja beteg a 20 hónapos kisfiam.2-án 39 fokos láza volt,majd jöttek a hányások.Csütörtökön már a mentő vitte a Heim Pálba mert a teát is már kihányta,kapott infúziót és vért vettek,este kiengedtek.utánna szerdán bevittem mert megint hányt de elküldtek.Folyamatosan azóta is belázasodik és enni semmit nem eszik.Nem tudom hogy meddig várjak még,míg a gyerek teljesen kimerűl?Ja és azt mondták ne adjak semmilyen gyógyszert se neki csak fájdalom és láz csillapítot.Ha valaki tud hasonlot vagy tud segíteni irjon.

2012. jan. 12. 18:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak már 4szer volt bronchitise, mind a 4szer kórházba is kerültünk. De neki teljesen más tünetei voltak. A legjellemzőbb a fulladás, az, hogy nehezen kapott levegőt. Kisfiadnak van ilyen tünete? A nehéz légzés aztán vezethet hányáshoz, meg ahhoz, hogy nem eszik, a kiszáradás veszélye miatt kap infúziót is.

Nagyon furcsa, hogy ez bronchitis... A kórházban mondták? Azt gondoltam a nehéz légzés a legjellemzőbb tünet. Arra tudnék pár dolgot mondani.

Kitartást és jobbulást a Kisfiadnak!!

2012. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha nem eszik, iszik, akkor kiszáradás veszélye miatt kórházba kell menni, bármi is a baja.
2012. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ő nem fullad,a Heim pálba mondták,én már nagyon ki vagyok...
2012. jan. 12. 18:43
 4/19 A kérdező kommentje:
inni iszik,de enni semmit.
2012. jan. 12. 18:44
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha iszik, az már jó. Az ötletem az, hogy vidd másik kórházba. Mi az 1. sz Gyerekklinikán voltunk. Bár a tartósan magas a láz sem jó. Én bevinném újra, ne hagyd magad! Kaptál vm papírt a kórházban?
2012. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet a fogzástól??már 16 van neki,még 4-et várunk.
2012. jan. 12. 18:47
 7/19 A kérdező kommentje:
igen van zárójelentésem.ma amúgy 38,8 volt a láza,feküdt és csak a plafont bámulta.
2012. jan. 12. 18:49
 8/19 anonim ***** válasza:
A háziorvos mit mondott? Bronchitis az alsó légutak hurutos betegsége. Gyakran vírusok okozzák, erre nem adnak antibiotikumot. Viszont adnak rá köptetőt és szükség esetén lázcsillapítót. Ha nem jól kezelik akkor könnyen lesz belőle tüdőgyulladás. A hányás köhögéstőól van, vagy a gyomrától? Arra adhatsz B6 vitamint,esetleg ha van otthon daedalonetta kúpot.
2012. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A fogzástól nem lehet ennyire beteg.
2012. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A háziorvos is azt mondta hogy valami vírus.Az a baj hogy állandó a hőemelkedés.
2012. jan. 12. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!