Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ad valaki 1-3 éves gyerekének...

Ad valaki 1-3 éves gyerekének ruhát is ajándékba karácsonykor?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves a fima, én nem adok neki, mert azt úgyis megkapja évközben, karácsonykor játékot, és könyvet fog kapni. később persze már más lesz, de most még szerintem kicsi a ruhához, azt nem úgy értékelné. de szerintem a mamáktol fog valami ruhaneműt is kapni.
2011. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem fogok adni. Ha kell valami ruha,úgyis megvesszuk év közben. Mi se kaptunk a hugommal soha karácsonyra ruhát,míg kicsik voltunk,annak egy gyerkoc nem tud örülni.
2011. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! 2,5 éves a lányom. Nem kap ruhát, van elég, ami pedig kell neki azt akkor meg is veszem amikor szüksége van rá. Most pl. harisnyákra van, de azért nem várok karácsonyig, mert már hidegek vannak. Szerintem ne is tud gyerek ruhának örölni karira, nekik még a játék a nagy meglepetés.
2011. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 20 hónapos lányom sem kap ruhát, azt úgy is meg kell venni én sem örültem sosem a ruháknak :)
2011. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tőlünk nem kap, de pl. tavaly anyósom csak és kizárólag ruhát vett az akkor fél éves kislányomnak Karácsonyra. Játékot meg semmit. :S Pedig én is jobban örültem volna, ha azt vesz neki, mert ruhája rengeteg van, és ahogy írjátok is, azt mi is megvesszük amikor kell, és a gyereknek az nem igazi ajándék, azzal nem tud játszani. :(
2011. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, de amúgy is megvennénk.

Pl. kell pár új pizsi, így veszek majd vmi nagyon szép mesefigurásat is és az lesz karira.

A nagyfiam is mindig örült régen a ruháknak is (meg anno én is), nem csak a játékoknak.

Pl. a Verdás síkesztyűjét a mai napig emlegeti, hogy a Jézuska hozta :)

2011. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A sógornőm a kislánya 3 éves szülinapjára szinte csak ruhával készült. Egy óriási ajándéktáska volt tele, kb egy évszakra elég ruhatárral. A kislány kivette, megnézte, megköszönte, aztán bontogatta atöbbi ajándékot.

Anyuka meg teljesen elkenődött, hogy ez a gyerek olyan mint az apja, semminek nem tud örülni...

Mi meg próbáltuk nyugtatni, hogy dehogyis, de hát gyerek, persze hogy a játéknak örül...


A kisfiam most múlt másfél, ruhával egyáltalán nem készültem neki.

2011. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26 hónapos a fiam. Ruhát nem kap, de ágyneműt igen. Neki varratom épp, focis, oda van a fociért. Persze kap még más ajándékot is, és lehet, hogy meg sem bírom várni a karácsonyt, hogy odaadjam neki, hanem már megkapja Mikura. :D
2011. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a nagyobbik lányom edddig ugy alakult hogy volt hogy kapott karácsonyra ruhát is tőlunk a csomagban,de persze attol ugyanugy megkapta a játékot is ami a "fő" volt. Egyszer egy sálnak a nagymamától nagyon tudott örülni,meg volt már hogy szoknyának is nagyon örült.
2011. nov. 18. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!