Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyós kérdés, túlreagálom?

Anyós kérdés, túlreagálom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy anyósom a közvetlen szomszédunk, és rendszeresen vigyáz a 4 éves lányomra. Rendszeres probléma van abból , hogy ha ő beteg, akkor szóljon, mert ne kapja már el a kicsi is, kitalálok más megoldást. Ez úgy szokott zajlani, hogy ha szól, akkor az utolsó pillanatban teszi, pl egy órával azelőtt hogy át kéne jönnie, én meg mennék dolgozni, és képtelen vagyok már átszervezni. A kicsi persze elkapja. A most hétvégi dolog abban volt más, hogy azt szerencsére át tudtam szervezni, hogy csütörtökön ne ő vigyázzon egy délutánt a lányomra, mert előző este szólt hogy beteg. De én szombaton mikor jövök haza a munkából azt látom, hogy apa meg a lánya átment anyósomhoz, mert állítólag már meggyógyult (két nap alatt??). Persze belázasodott a gyerek hétvégén. Nem mondom hogy miatta, de azért könnyen lehet. Ma őt kellett áthívnom vigyázni, hogy dolgozni tudjak jönni, és simán elkezd nekem panaszkodni, hogy még nincs teljesen jól a múlt heti influenza miatt. Nagyot nyeltem, hogy ne vesszek össze vele, hogy akkor vajon tegnapelőtt, hogy lehetett olyan jól, hogy játsszon az unokájával. Szerintetek túlreagálom? Annyira idegesít, hogy fontosabb neki, hogy az unokájával szórakozzon, mint hogy megvédje egy betegségtől. Arról nem is beszélve, nekem mennyivel nehezebb, ha nincs oviban. Egyébként sokat láthatja, ebből nem lehet gond.

2014. febr. 24. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem reagálod túl.

Beszéltél már vele erről? Vagy a párod? Amelyikőtökkel jobban szót ért...?

2014. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, próbáltam, de egyik fülén be, másikon ki. Szerintem ő azt gondolja, hülyeségeken problémázok, és egy ilyen kisgyerek úgyis könnyen megbetegszik.
2014. febr. 24. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:

önző dög, anyósom dettó ilyen, én se tudok vele zöld-ágra vergődni..

Engem is tök kiborít...nem tudom, ha szépen, őszintén szólok, akkor állandóan megsértődik, ha csúnyán, beszólósan, akkoris...:-'((

Kínomba már bőgök csomószor, hogy nincs rá havi 20 ezrem, hogy ne egy hülyére hagyjam a gyerekemet...

2014. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!