Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexero+Neisvac kombó után...

Bexero+Neisvac kombó után hogyan kell adagolni a kúpot? Nektek mit mondtak?

Figyelt kérdés

Nekünk, hogy azonnal 1 kúp (de csak, mert az előzőtől is lázas volt), majd 6 óra múlva egy.


Elfelejtettem megkérdezni, hogy 6 óra múlva ugyanolyan hatóanyagút adjak és alapból vagy csak ha lázas. Én Nuforen kúpot adtam neki 5 órája.


Nektek mit mondtak?



szept. 12. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem kellett elore lazcsillapitot adnom.

Akkor adtam csak, amikor tenyleg lazas lett estere, boven eleg volt egy adag panadol is, levitte.

szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kell kúp, ha lázas vagy ha esetleg nagyon rossz a kozerzete, nekem ezt mondták. Mondjuk magamtol sem adnék kúpot ha láztalan...
szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha lázas. 6 óránként mehet ugyanaz a hatóanyag, 4 óránkémt pedig váltva.
szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett előre adni neki, csak ha belázasodik.

Az elsőnél lett láza, Flamborin cseppet adtam neki. (ugyanaz a hatóanyag, mint a kúp)

Amikor beteg volt Panadolt adtunk neki, az gyorsabban levitte a lázat, szóval ha visszamennék az időben inkább Panadolt adnék neki oltás utáni lázra is. De csak akkor ha lázas, azaz 38 fok felett.

szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már van 1 nagyobb gyerekem Ugyanaz a dokinénink és ennél az egy db oltásnál (vagyis 2 egyszerre adva) javasolta csak a megelőzést. Ennél is csak a 2. adag oltásnál. A többi oltásnál csak láznál csillapítok.
szept. 12. 16:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!😊
szept. 12. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!