Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Aki már hazaért strandolós,...

Aki már hazaért strandolós, fürdős nyaralásból, megúszta valamilyen vírus, betegség nélkül? Aki nem, mit vitt haza?

Figyelt kérdés

aug. 13. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem kaptunk el semmit :o
aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Mindig anélkül úszom meg. Idén sem volt ez másképp.
aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még sosem szedtünk össze semmit. Tengernél is voltunk és Balatonon is.
aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországban volt a család. Tengerben fürödtünk, így nem kaptunk el semmit.
aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt ilyen, egy jo kis hanyos virust hoztunk haza.

Akkor viszont baba vagy gyerekbarat, ki hogy mondja, hotelbe mentunk, nyilvan rengeteg gyerek volt es sok benti programon is vettunk reszt. Szoval gondolom ez volt a ludas :D

4x voltunk eddig nyaralni, mas alkalommal nem kaptunk el semmit, de a szallasunk is apartmanban volt.

aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Ezért IS megyünk tengerpartra és kerüljük a medencés strandokat, pocsolyakat.
aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Több helyen is voltunk már idén, élővízben strandon, medencében, szabadstrandon, szálltunk meg apartmanban, semmit sem kaptunk el. Ettünk étteremben, kifőzdében, bódés fagyizóban, "drága" cukrászdában, semmi bajunk sem lett azoktól sem.

Tavaly egyszer sikerült nekem megfázni "nyaraláson" (vagyis az 1hetes nyaralás utolsó napján jött elő, hogy ott kaptam el, vagy lappangott már ki tudja 🤷🏼‍♀️), a gyerekeknek kutya bajuk sem volt akkor sem, nekem lett valami torokfájós nyavalyám, ami alig 1 hét alatt el is múlt minden különösebb gyógyszer nélkül (torokfertőtlenítős cukorkát szopogattam csak).

aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7 köszi, értem, más tüneted a torokfájáson kívül nem is volt? Akkor legalább az élményből nem vett el.
aug. 13. 14:46
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
7-es vagyok. Semmi más, fájt a torkom, se láz, se semmi más. Pár nap alatt szépen el is múlt. De simán lehet, hogy a sok jégkása miatt fájdult meg, vagy lappangott már elötte is valami bennem (sok emberrel találkozok napi szinten, bárki hozhat bármilyen vírust, bacit). Vagy valakitől a nyaraláson elkaptam. Fogalmam sincs 🤷🏼‍♀️.
aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Életemben 1x szedtem össze, pont terhesen egy hüvelyi fertőzést.

Amúgy soha sem én, sem férjem, sem a gyerekek.

aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!